Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused (2020-01-17 08:18:36)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 89 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 36 varavastast kuritegu, mille seas 27 vargust (eluruumidest kolm, sõidukitest kaks). Registreeriti kaheksa inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga üheksa inimest ja hukkus kaks inimest. Tabati üheksa alkoholijoobes sõidukijuhti.

Registreeriti 10 piirilt väljastatud sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtemised

15. jaanuaril teatati, et Kesklinna linnaosas Liivamäe tänaval lõi 47-aastane mees 36-aastast naist näopiirkond, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi. Mees peeti politsei poolt kinni.

15. jaanuaril teatati, et Kesklinna linnaosas Pärnu maanteel lõi 37-aastane mees 52-aastast meest, tekitades talle valu ja kehavigastusi.

15. jaanuaril teatati, et Haabersti linnaosas Eevardi tänaval lõi 37-aastane mees enda elukaaslast, 36-aastast naist, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politsei poolt kinni.

15. jaanuaril teatati, et Kesklinna linnaosas, Vana-Lõuna tänaval ründas 58-aastane mees endale tuttavat 22-aastast meest, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi. Ründaja peeti politsei poolt kinni.

15. jaanuaril teatati, et Põhja-Tallinna linnaosas, Tööstuse tänaval ähvardas 44-aastane mees 33-aastast naist noaga. Mees peeti politsei poolt kinni.

15. jaanuaril teatati, et Põhja-Tallinna linnaosas Ädala tänaval ründas seni tundmatu mees 22-aastast meest, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi.

Juhtumid piiril

15. jaanuaril saabus lennuga Moskvast Tallinnasse 1991. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik. Mehel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi ning puudusid ka piisavad elatusvahendid. Inimesele koostati piiril sisenemiskeeld ning ta lahkus lennuga tagasi Moskvasse.

15. jaanuaril saabusid lennuga Kiievist Tallinnasse kaks Ukraina kodanikku: 1978. aastal sündinud mees ja 1982. aastal sündinud mees. Inimestel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi ning puudusid ka piisavad elatusvahendid. Neile koostati piiril väljastatud sisenemiskeelud. Mehed paigutati kuni sobiva tagasilennuni Tallinna lennujaama non-Schengeni alal.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Sõidukijuhi poolt liiklusnõuete rikkumine, kui sellega on ettevaatamatusest põhjustatud inimese surm

8. jaanuari hommikul leiti Rakveres Vallikraavi tänava maja juurest 34-aastase mehe surnukeha. Tänaseks kogutud andmed viitavad sellele, et surm võis saabuda juhtunud liiklusõnnetuse tagajärjel. Juhtunu täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust. Olemasolevatel andmetel liikus mees 7. jaanuari hilisõhtul jalgrattaga Vallimäe tänaval mäest alla, kus sõitis vastu äärekivi, mille tagajärjel kukkus. Seejärel liikus ta maja juurde, kust ta hommikul surnuna leiti. Kriminaalasjas on määratud ekspertiis, millele vastust ei ole veel laekunud.

Kelmus

Politseisse pöördus 49-aastane mees, kes avaldas, et tema teadmata võeti ta pangakontolt sularahaautomaadis 250 eurot. Kõik asjaolud on väljaselgitamisel.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

14. jaanuari hommikul lõi 57-aastane mees Sillamäel Kesk tänava maja korteris abikaasat tekitades talle kehavigastusi.

15. jaanuari öösel ühise alkoholitarvitamise käigus lõi 58-aastane mees Kohtla-Järvel Olevi tänava maja korteris abikaasat tekitades viimasele kehavigastusi. Mees on kahtlustatavana kinni peetud.

Juhtumid piiril

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 15. jaanuaril Eestisse sisenemisel kahte Ukraina kodanikku. Kuna 1993. aastal sündinud mehel ja 1968. aastal sündinud mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati neile sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 15. jaanuaril Eestisse sisenemisel 1993. aastal sündinud Ukraina kodanikku. Kuna naisel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 15. jaanuaril Eestisse sisenemisel 1981. aastal sündinud Ukraina kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 15. jaanuaril Eestisse sisenemisel 1988. aastal sündinud Ukraina kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus

15. jaanuaril alustati kriminaalmenetlust selles, et läinud aasta 30. detsembri kuni 13. jaanuari vahelisel ajal varastati Pärnus Savi tänaval asuvalt kinnistult veoauto rehve. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus

Politseile laekus teade, et 6.detsembril varastati Mustvees Tartu tänava kauplusest 49 pudelit viina. Kahju on 264 eurot.

Tartumaa

Vargus

15. jaanuaril teatati, et Tartus Nelgi tänaval on sisse murtud eramusse, kust varastati sularaha ja kuldehteid. Esialgne kahju on 900 eurot.

Süütamine

9. jaanuaril sai häirekeskus teate, et Elvas Lohu tänaval põleb kahekordne elumaja. Päästjad kustutasid tulekahju. Keegi inimestest põlengu tagajärjel viga ei saanud. Juhtunu üksikasju selgitatakse kriminaaluurimises.

Valgamaa

Vargus

Politseile laekus teade, et 9. jaanuaril varastati Valgas Kungla tänava ehitusobjektilt valvekaamera. Vargusega tekitatud kahju on 240 eurot. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 14-aastase nooruki. Juhtumi täpsemad üksikasjad selgitatakse kriminaalmenetluses.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.