Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei hoiatab: metsaraie hooajal sagenevad kütusevargused (2020-01-13 08:50:32)


Viimase kuu jooksul on Jõhvi politseijaoskond saanud mitmeid teateid metsaseadmete kütusevargustest. Politsei soovitab inimestel olla tähelepanelikud ning oma vara kaitseks kasutusele võtta erinevaid turvameetmeid.

Jõulude ajal varastati Alutaguse valla metsaraie objektilt bussist kütust 1000 liitrit ning traktorilt tööriistakast. Lisaks teatati 8. jaanuaril, et Lüganuse vallas on metsast rasketehnikalt varastatud akud ja ligikaudu 70-80 liitrit kütust.

"Kuna reeglina jääb tehnika objektile ka siis kui töid ei teostata, siis palume teil oma vara kaitsmiseks kasutusele võtta erinevaid turvemeetmeid. Näiteks tankida sõiduk hommikul või vahetult enne töö alustamist või paigaldada metsaraie objektile valvekaamera," ütles Jõhvi politseijaoskonna juht Andreas Kliimant. "Kui märkate metsaraiealadel kahtlaseid inimesi või sõidukeid, siis tuleb sellest koheselt teavitada politseid, helistades hädaabinumbril 112. Kui süütegu on juba toime pandud, siis teavitage sellest esimesel võimalusel politseid. Seetõttu saame operatiivselt hakata tegutsema selle nimel, et kannatanu saaks oma vara tagasi ja teo toimepanijad väljaselgitatud," lisas Kliimant.

Varguste täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlus.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.