Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Hindamisnõukogu tunnistas Luua Metsanduskooli õppe kvaliteetseks (2020-01-10 01:14:27)

Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri kutsehariduse hindamisnõukogu tunnistas Luua Metsanduskooli matkajuhi ning metsanduse õppekavade kvaliteetseks. Järgmine metsanduse ja matkajuhtimise õppe kvaliteedihindamine toimub kuue aasta pärast.

Luua Metsanduskooli tugevustena toodi esile õppe pidevat analüüsi ja parendust, õpingute tihedat sidet töömaailma nõudmistega, vastutustundlikku suhtumist keskkonda ja väga head praktikasüsteemi. Eraldi rõhutati ka õpilaste kutsevõistlustel osalemist, võistlejate silmapaistvaid tulemusi ning võistluste seost tegelike töödega. Parendusettepanekuna toodi välja praktikaettevõtete senisest veel paremat tagasisidestamist ning koolitamist.

"Luua Metsanduskool on Eestis ainus kool, kus õpib praktilise oskusega tark metsamees. Kvaliteedi tagab see, et valime nii oma õpetajaid kui õppureid väga hoolikalt. Meile on viimastel aastatel saanud õppima ainult motiveeritud ja särasilmsed inimesed, kes teavad, mida nad tahavad tulevikus teha. Oleme selgelt võtnud tööandjate ees vastutuse, et meilt väljub praktiliste oskuste ja säravate silmadega hea spetsialist," sõnas direktor Haana Zuba-Reinsalu.

Kutseõppe kvaliteeti hindab sõltumatu komisjon kooli eneseanalüüsi ning komisjoni koolikülastuse põhjal. Järgmine hindamine on plaanis kuue aasta pärast.

Luua Metsanduskool on kutseõppeasutus, kus õpetatakse metsanduse, aianduse ja loodusturismi valdkonna erialasid. Õpivad nii noored kui täiskasvanud õppijad, kokku on koolil ligikaudu 500 õpilast. Lisaks korraldatakse täienduskoolitusi ning ollakse eksamikeskuseks metsandussektorile.

Allikas: Luua Metsanduskooli teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.