Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused (2020-01-10 00:58:59)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 53 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 23 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine ja 16 vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada üks inimene. Tabati seitse alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti kaheksa piiril väljastatud sisenemiskeeldu, kolm Schengeni viisaeeskirja rikkumist ja üks salakaubavedamise juhtum. Eestist saadeti välja kaks inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

8. jaanuaril teatati, et Kesklinna linnaosas Tatari tänaval löödi 41-aastast meest, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

8. jaanuaril teatati, et Lasnamäe linnaosas Mustakivi teel asuvas kaupluses ründas seni tuvastamata mees 25-aastast kaupluse turvatöötajat, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi.

Juhtumid piiril

8. jaanuaril määrati sisenemiskeeld Kutaisist Tallinnasse lennanud 1992. aastal Nigeeria Liitvabariigis sündinud naisele, kel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Samuti tunnistati kehtetuks isiku viisa.

8. jaanuaril määrati sisenemiskeeld Kutaisist Tallinnasse lennanud 1993. aastal sündinud Gruusia mehele, kel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid ning piisavad elatusvahendid. Samuti tunnistati kehtetuks isiku viisa. Isik paigutati lennujaama Non-Schengeni alale ootama tagasilennu võimalust.

8. jaanuaril määrati sisenemiskeelud viiele Ukraina kodanikule: 1980. aastal sündinud mehele, 1963. aastal sündinud mehele, 1989. aastal sündinud mehele, 1998. aastal sündinud mehele ja 1980. aastal sündinud mehele. Isikutel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid ning piisavad elatusvahendid. Isikud paigutati lennujaama Non-Schengeni alale ootama tagasilennu võimalust.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine

8. jaanuari hommikul laekus politseile teade, et Põlvas J. Käisi tänaval puhkes elukaaslaste vahel tüli, misjärel vajas 48-aastane naine meedikute abi. Politsei pidas 43-aastase mehe kinni ning paigutas ta esmalt arestikambrisse kainenema.

Juhtumid piiril

8. jaanuaril kella 17 paiku kontrollisid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis Venemaa numbrimärgiga sõiduautot Mercedes ning avastasid selle salongist tsiviilkäibes keelatud elektrišokirelva. Keelatud ese võeti mehelt ära, talle koostati väärteoprotokoll ning seejärel lubati mehel oma teekonda jätkata.

8. jaanuaril kell 18 ajal tõkestati Luhamaa maanteepiiripunktis Eestisse sisenemine 19-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kellel puudusid asjakohased dokumendid õigustamaks reisi eesmärki ja tingimusi. Noormehele väljastati sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Tööõnnetus

8. jaanuaril kella 8.40 ajal teatati politseile tööõnnetusest Rakveres Papiaru tänaval, kus 43-aastane mees jäi ehitusobjektil tõstuki alla ning hukkus sündmuskohal. Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlus. Menetlust viib läbi politsei ning juhib prokuratuur.

Ida-Virumaa

Vargus

8. jaanuaril teatati politseile, et Lüganuse vallas Aruvälja külas on metsast rasketehnikalt ära varastatud akud ja kütust. Esialgne varaline kahju on 750 eurot.

Kehalised väärkohtlemised

8. jaanuaril sai politseile väljakutse Kohtla-Järvele Ravi tänavale, kus 48-aastasele mehele oli tekitatud tervisekahjustus. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse välja alustatud kriminaalmenetluses.

8. jaanuaril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Põhja allee korteris toimus rüselus kolme inimese vahel. 26-aastane mees on kahtlustatavana kinni peetud.

8. jaanuaril teatati politseile, et Toila vallas Järve küla korteris tõukas 76-aastane mees enda 80-aastast abikaasat.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus

8. jaanuaril sai politsei teate, et Paide Aiavilja tänaval asuvas kaupluses möödus varem sarnaste tegude eest karistatud 39-aastane mees kassadest alkoholi eest tasumata. Kaupluse turvatöötaja pidas mehe kinni ja andis ta üle politseile.

Kehaline väärkohtlemine

8. jaanuaril sai politsei teate, et Aravete alevikus lõi 31-aastane mees ühise alkoholi tarvitamise käigus 53-aastast meest, kes sai viga.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine

9. jaanuaril sai politsei teate, et Haapsalus Niine tänaval lõi 55-aastane mees ühise alkoholi tarvitamise käigus tuttavat 60-aastast naist. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Avaliku korra raske rikkumine

8. jaanuaril sai politsei teate, et Haapsalus Niine tänaval lõi 43-aastane mees oma 43-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine

9. jaanuaril sai politsei teate, et Järvakandi alevis lõi 31-aastane mees oma 24-aastast endist abikaasat, kes sai viga.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab infot vastava prefektuuri pressiesindaja käest.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.