Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 2. nädala eelinfo (2020-01-04 02:43:56)

Teisipäev, 07. jaanuar

· Maaeluminister Arvo Aller külastab koos nõunike ja ministeeriumi asekantsleritega Tartus Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi, ASi Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontroll ja PRIAt.

Kolmapäev. 08. jaanuar

· Maaeluminister Arvo Aller kohtub Hiina suursaadikuga, et arutada kahe riigi vahelist koostööd ja tegevusi 2020. aastal.

Neljapäev, 09. jaanuar

· Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Maaeluministeeriumi suures saalis toimub kell 13.00-17.00 Dubai EXPO teemaline infopäev, kuhu oodatakse osalema toidusektori eksportööre. Infopäeva eesmärgiks on anda ülevaade võimalustest, mida Dubai EXPO Eesti toidusektori eksportööridele pakub ning mida ettevõtjad, ministeeriumid, EAS ja EXPO 2020 Dubai Eesti esindus koos saavad ära teha, et aidata Eesti ettevõtjatel siseneda Araabia Ühendemiraatide ning ka teistele Lähis-Ida turgudele.

Infopäeval annavad Dubai EXPO paviljonist ülevaate EXPO 2020 Dubai Eesti esinduse meeskonna liikmed. Toidusektori eksportööridele suunatud uut ekspordiprogrammi "Süsteemne eksport Araabia Ühendemiraatides" tutvustavad EASi ettevõtluse keskuse esindajad. Kandideerimine on avatud, täpsem info EASi kodulehel: https://www.eas.ee/teenus/ekspordijuhid-aue/.

Infopäeval osalemise soovist palume teada anda hiljemalt 7. jaanuariks aadressile kadi.raudsepp@agri.ee.

Reede 10. jaanuar

· Maaeluminister Arvo Aller külastab ASi Vireen ja Eesti Taimekasvatuse Instituuti.Allikas: Maaeluministeeriumi eelteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.