Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 47. nädala eelinfo (2019-11-18 08:25:53)

 

Esmaspäev, 18. november

  • Toimub Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istung, kus osalevad Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ning kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann.

Päevakorras on ühise põllumajanduspoliitika keskkonna- ja kliimaaspektid, üleminekumäärused ning liikmesriikide küsimused aktuaalsetel teemadel. Lisaks kavandatakse kohtumised 19.11 Euroopa Parlamendi saadikute Chris Daviesega, Paolo De Castroga, Peter Jahriga ja Pierre Karleskindiga.

 

Kolmapäev, 20. november

·         Põllumajandusametis (Teaduse 2, Saku) toimub taimekaitse nõukogu kohtumine. Räägitakse taimekaitse valdkonna tänavustest kontrollitulemustest ning tuleva aasta plaanidest, jagatakse infot ühise põllumajanduspoliitika uue perioodi taimekaitseteemalistest ettepanekutest ning vahepeal toimunud valdkondlikest kohtumistest. Osalevad keskkonna- ja põllumajandusorganisatsioonide esindajad, teadusasutused (ETKI ja Maaülikool) ning mesindusorganisatsioonid.

 

Neljapäev, 21. november

·         Maaeluminister Mart Järvik osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

·         Põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Rakveres Aqua Spa konverentsikeskuses 2019. a lihafoorumil.

 

Reede, 22. november

·         Kell 10-13 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis loeng "Elukoht maal jääda või minna, siia või sinna", lektor on Joanna Storie. Vestlusringis saavad sõna Rivo Noorkõiv (OÜ Geomedia), Kaire Luht (Rahandusministeeriumi regionaalpoliitika talituse juhataja), Triin Kallas (Eesti Leader Liidu tegevjuht) ja Kai Kalmann (Maaeluministeeriumi maamajanduse ja konkurentsipoliitika büroo juhataja).

Loengute sarja "Teadlase vaade kogukonna arengule" korraldab Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond koostöös Maaeluministeeriumiga.

Lisainfo: https://maainfo.ee/index.php?id=6876&page=3394&-

 

 

Allikas: Maaeluministeeriumi 15.11.19 pressiteade

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.