Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 46. nädala eelinfo (2019-11-11 07:23:18)

Kolmapäev, 13. november

· Kell 9.00 osaleb Maaeluministeeriumi juhtkond Tallinnas Swissôtellis (Tornimäe 3) konverentsil "Põllumajandus, kalandus ja maaelu: eile, täna ja homme". Konverentsil vaadatakse, millist mõju on 15 aastat Euroopa Liidu liikmesriigina avaldanud Eesti põllumajandusele, kalandusele, toidutööstusele ja maaelule. Samuti tutvustatakse põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030 ning diskuteeritakse teemal, milliseks võib kujuneda meie toidulaud tulevikus. Üritus on korraldatud koostöös Maaeluministeeriumi, Keskkonnaministeeriumi, Põllumajandusuuringute Keskuse ja Euroopa Komisjoniga. Üritust rahastatakse Eesti maaelu arengukava 2014-2020 vahenditest.

Neljapäev, 14. november

· Maaeluminister Mart Järvik osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Kell 14 kohtub Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ministeeriumi väikeses saalis sotsiaalpartneritega, kellega arutatakse väärtuslikku põllumajandusmaad ja selle kaitset käsitleva seaduseelnõu põhiseisukohti.Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.