Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Saab registreeruda põllumajanduse aastanäituse EPA2019 seminaridele (2019-10-07 08:30:33)

31. oktoobril ja 1. novembril toimub Tartus Eesti Rahva Muuseumis Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja korraldatav esimene EPA - Eesti põllumajanduse aastanäitus 2019, mis toob kaheks päevaks Tartusse sektori tipptegijad. EPA messi eripära on see, et lisaks n-ö klassikalisele messile pakume EPA külastajatele ka mitmekesist seminariprogrammi. Alates tänasest saavad soovijad end registreerida ligi 50-le erinevale seminarile ja konverentsile.

"EPA seminariprogrammist leiab mitmekesise valiku teemasid, kõnelejateks on nii Eesti kui teiste riikide lektorid. Näituse korraldajate põhimõtteks on, et selle suursündmuse loovad sektoris tegutsevad ettevõtjad ise vastavalt oma vajadustele ja ootustele, seega põnevaid ja vajalikke teemasid jagub," selgitab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.

Sõrmuse sõnul on EPA2019 korraldamine sujunud hästi ja tänaseks on näitusel enda tegemisi tutvustamas ligi 80 ettevõtet ja organisatsiooni, nende hulgas sektori juhtivad masina- ja söödafirmad, pangad, erialaorganisatsioonid ja teised ettevõtted. Ettevõtted on uue näituse väga hästi vastu võtnud ning osalejatel on elav huvi panustada ka seminariprogrammi.

Näituse unikaalne formaat ja ERMi mitmekülgsete funktsioonidega seminariruumid annavad hea võimaluse erinevate teemade käsitlemiseks ning toodete ja teenuste tutvustamiseks. EPA programmist leiab endale huvitavaid teemasid iga näituse külastaja ettevõtete juhtidest kuni looma- ja taimekasvatuse spetsialistideni. Programmis on muuhulgas ka finantseerimise, tööturu, metsanduse, energia, kütuse, digilahenduste, kindlustuse, põllumajanduspoliitika, kaubanduse jt valdkondade teemad.

EPA programm keskendub eelkõige väga praktilistele lühiseminaridele, mille keskmes on ettevõtja ja tema vajadused. Lisaks 45-minutilistele lühiformaatidele leiab kavast ka põhjalikumaid teemakäsitlusi. Kahe päeva jooksul tutvustatakse põllu- ja biomajanduse trende, uuendusi ning innovaatilisi tehnoloogiaid, mis aitavad ettevõtetel paremini majandada ja leida lahendusi kõige keerulisematele igapäevastele väljakutsetele.

Suurematest sündmustest toimub näituse raames Lamba- ja kitsekasvatajate aastakonverents, Eesti Aiandusliidu poolt korraldatav Aianduse visioonikonverents ning konverents Maheturg 2019.

Huvilised saavad end alates 04.oktoobrist suuremale osale seminaridest kirja panna veebiaadressil www.epamess.ee/seminarid. Seda tasub teha kohe, sest vaatamata eripalgelisele programmile on kohtade arv konkreetsetel seminaridel siiski piiratud.Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.