Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 23. nädala eelinfo (2019-06-03 07:45:48)


Esmaspäev, 3. juuni

  • 2.‒4. juunil osalevad maaeluminister Mart Järvik, Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti ja toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Bukarestis Rumeenias Euroopa põllumajandus- ja kalandusnõukogu mitteametlikul kohtumisel. Kokkusaamise keskne teema on "Teadus põllumajanduses ning biomajanduses - sünergiate loomine".

Teisipäev, 4. juuni

  • Maaeluministeeriumi kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann kohtub Euroopa Komisjoni kliimameetmete peadirektoraadi peadirektori Raffaele Mauro Petriccionega. Räägitakse Euroopa Liidu pikaajalisest kliimastrateegiast ning Eesti võimalustest ja väljakutsetest selle valguses.

Neljapäev, 6. juuni

  • Maaeluminister Mart Järvik osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 7. juuni

  • Kell 13.30 osaleb Maaeluministeeriumi kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann Tallinnas hotellis ORU Eesti Kalaliidu üldkoosoleku raames toimuval teabepäeval ettekandega Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi (EMKF) 2014-2020 rakendamise seisust ja uue EL finantsperioodi EMKF rakenduskava ettevalmistamisest.

Laupäev, 8. juuni

  • Kell 13 osaleb maaeluminister Mart Järvik Türi Kultuurikeskuses toimuval Järvamaa Kutsehariduskeskuse kümnenda aastapäeva tähistamisel.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.