Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2019 piltide vastuvõtt jätkub (2019-06-03 07:25:30)

Looduse Aasta Foto 2019 piltide vastuvõt kestab 5. juunini, looduskaitsekuu lõpuni.

Võistlus toimub tänavu 19. korda ning traditsioonilisel viisil. Ootame pilte üldarvestuses kaheksas kategoorias, noorte ja laste arvestuses kolmes kategoorias. Samuti hinnatakse omaette kategoorias liikuvaid pilte. Kuna tänavu on eesti keele aasta, siis ootame iga foto juurde autorilt ka pildile väärtust lisavat lugu ilusas eesti keeles pikkusega kuni 500 tähemärki.

ˇüriid juhib Eesti loodusfilmi ja loodusfoto Grand Old Man Rein Maran, kes on seda vastutusrikast tööd teinud ka kõigil varasematel aastatel.

Kokku jagatakse 15 "Tantsivat hunti" ning selgitatakse välja Aasta Loodusfotograaf, kes pälvib "Suure hundi" auhinna. Auhinnafond kokku on tänavu 8000 eurot, mille panevad välja fotovõistluse toetajad.

Pilte kogume kevadel, hindame aga suvel ning auhinnagala toimub ja fotonäitused avame oktoobris. Selleks ajaks on valmis ka uus Loodusfoto Aastaraamat 2019.

Võistluse ajakava ja reeglid ning piltide üleslaadimise koha koos juhenditega leiab aadressilt laf.looduseomnibuss.ee. Kokku võib iga autor esitada kuni 20 fotot ja kuni kolm videot.

Võistlustööde esitamise tähtaeg on 5. juuni 2019. Ootame võistlusel kaasa lööma nii harrastajaid kui professionaale, nii lapsi, noori kui täiskasvanud loodusfotograafe. Oodatud on igaüks!Allikas: Looduse Omnibussi teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.