Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kadrioru Pargi suvehooaeg 2019 (2019-05-21 07:24:00)Kadrioru suvehooaeg toob endaga kaasa taas erinevaid üritusi, jalutuskäike ja näitusi.

Enne, kui suvehooaeg 13. juunil alata jõuab, toimub 8. juunil taas Pardiralli. Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt korraldatav iga-aastane heategevuslik kampaania EVLVL-i eesmärkide elluviimiseks, vähihaigete laste ja nende perede olukorra teadvustamiseks ning ettevõtete ja eraisikute üleskutsumiseks panustama nende heategevuslikku abistamisesse ja heaolu suurendamisesse. www.pardiralli.ee

13. juunil avatakse ametlikult Kadrioru Pargi suvehooaeg. Kaunil neljapäeva õhtul kell 18.00 on taas laval Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli puhkpilliorkester oma täiskoosseisus. Orkestrit juhatab Sirly Illak-Oluvere ja kavas on meelelahutuslik pargimuusika programm, milles kindlasti paljud tunnevad ära nii kodumaiste kui kaugemate heliloojate teoseid.

22. juulil tähistab Kadriorg taas oma sünnipäeva Galakontserdiga. Kadriorg 301 sünnipäeva galaõhtu kavas on sümfooniline filmimuusika nii kodumaalt kui merede tagant. Õhtul astub üles taas terve rida üllatus soliste ning kaheosaline galakontsert on kõigile tasuta.

Terve suve jooksul on taas võimalik osa saada suvistest jalutuskäikudest Kadrioru pargis. Jalutuskäigud joonistavad osalistele pildi pargist läbi Kadrioru pargi ajaloo ja looduse. Eestikeelseid jalutuskäike juhib Kadrioru Pargi muuseumi kuraator Elle Pent ja venekeelseid jalutuskäike teabejuht Susanna Olshevskaya.

Suve lõppu tähistatakse koos festivaliga Valgus Kõnnib 2019, mis käesoleval aastal toimub 18.–19. septembril Kadriorus ning 19.–20. septembril Tallinna Vanalinnas. www.valguskonnib.ee

Lisainfot jalutuskäikude ja kõigi muude ürituste kohta pargis leiab kodulehelt www.kadriorupark.ee ning sotsiaalmeediast www.fb.com/kadrioruparkAllikas: Asutus Kadrioru Park pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.