Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 5. nädala eelinfo (2019-01-28 08:39:22)

Esmaspäev, 28. jaanuar
  • Maaeluminister Tarmo Tamm, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja eurokoordinatsiooni osakonna juhataja Madis Pärtel osalevad Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusnõukogu istungil. Päevakorras on ühise põllumajanduspoliitika reformipaketi ja valgurikaste kultuuride kava arutelu.

  • Teadus- ja arendusosakonna juhataja Sirli Pehme osaleb "Haridus- ja teadusstrateegia 2035" arutelul, kus on teemaks teadus- ja arendustegevuse valdkonna tulevikuvisioon. Kohtumine toimub Tallinnas ministeeriumide ühishoones (Suur-Ameerika 1). Täpsem info Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel:

https://www.hm.ee/et/kaasamine-osalemine/haridus-ja-teadusstrateegia-aastateks-2021-2035

Teisipäev, 29. jaanuar

  • 29.-30. jaanuaril toimub Lääne-VirumaalJänedal konsulentide teabepäev. Teabepäeva korraldab Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond. Teabepäevale on kutsutud konsulendid, põllu-ja maamajanduse valdkonna nõustajad ning koolitajad. Täpsemat infot teabepäeva kohta saab maaeluvõrgustiku veebilehelt: https://www.maainfo.ee/index.php?id=6269&page=3394&

Kolmapäev, 30. jaanuar

  • Maaeluminister Tarmo Tamm ning kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann osalevad Peipsi kalapüügikorralduse arutelul Kasepääl.

Neljapäev, 31. jaanuar

  • Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 1. veebruar

  • Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Eestimaa Talupidajate Keskliidu 30 aasta juubeliüritusel tervituskõnega.

  • Alates 25. jaanuarist on näitus "100 maaelu toetamise näidet" üleval Narvas. Üks osa töödest on Narva Kolledžis ja teine Narva Keskraamatukogus. Näitus jääb Narvas avatuks kolmeks nädalaks. Infot näitusest saab maaeluvõrgustiku veebilehelt: https://maainfo.ee/index.php?page=3821

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.