Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaelu Edendamise Sihtasutus maksis üliõpilastele ühekordset õpitoetust (2018-12-19 08:16:21)

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) maksis ka sel aastal ühekordset õpitoetust, mis on mõeldud Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli maamajandusega seotud õppekavade üliõpilastele.

Sel aastal pälvisid ühekordse õpitoetuse suurusega 500 eurot kaks Eesti Maaülikooli tudengit: Edgar Metsar, kes õpib põllumajandussaaduste tootmise ja turustamise õppekaval, ning Oscar Rahu, kes õpib geodeesia ja maakorralduse õppekaval.

Toetuse taotlemiseks tuleb õpilasel täita ankeet, kus tuuakse välja oma erialane tegevus nii koolis kui kooliväliselt ning kirjutatakse essee, kus selgitatakse, kuidas seotakse oma tegevuse maaeluga nüüd või tulevikus. Lisaks arvestatakse keskmist hinnet ning kooli soovituskirja.

"Edgar Metsari ja Oscar Rahu ankeete lugedes paistab välja nende sügav huvi õpitava eriala vastu. Mõlema noormehe esseest selgub, et neil on kindel eesmärk, kuidas ülikoolis omandatud teadmisi ja oskusi tulevikus maapiirkonnas tegutsedes kasutada," iseloomustas Maaelu Edendamise Sihtasutuse arendus-projektijuht ja komisjoni liige õpitoetuse saanud üliõpilasi.

Toetuse saajad määrab komisjon, kuhu kuuluvad Maaelu Edendamise Sihtasutuse, Maaeluministeeriumi, Eesti Põllumeeste Keskliidu, Eesti Talupidajate Keskliidu, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja, ajalehe Maaleht ning sihtasutuse Erametsakeskus esindajad.Allikas: Maaelu Edendamise Sihtasutus

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.