Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 51. nädala eelinfo (2018-12-17 08:18:33)

Esmaspäev, 17. detsember
  • Maaeluminister Tarmo Tamm, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann ja eurokoordinatsiooni osakonna juhataja Madis Pärtel osalevad Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusnõukogu istungil,kus Euroopa Liidu nõukogu eesistuja Austria tutvustab ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) kolme reformipaketi eduaruannet.

Teisipäev, 18. detsember

  • Kell 13 esitletakse kõigile huvilistele Maaeluministeeriumi väikeses saalis uuringut, mis annab ülevaate Eesti mesindussektori struktuurist. Kogutud andmeid saavad kasutada nii mesindusorganisatsioonid kui ka Maaeluministeerium mesindussektori arendamiseks. Uuringu koostas Eesti Konjuktuuriinstituut; selle tulemusi esitleb Marje Josing ning kohtumise avab maaeluminister Tarmo Tamm.

Ajakirjanikel palume enda osalemisest eelnevalt teada anda meiliaadressil kertu.kark@agri.ee.

Kolmapäev, 19. detsember

  • Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Tori Hobusekasvanduses renoveeritud talli nr 6 tutvustamise üritusel.

  • Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban esitab Võru põllumajandustootjate infopäeval ettekande valmivast põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukavast aastani 2030. Lisaks käsitletakse infopäeval ühise põllumajanduspoliitika teemasid.

  • Maaeluministeeriumi teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai osaleb Brüsselis ministrite mitteametlikul kohtumisel, kus arutatakse liikmesriikide valmisolekut sigade Aafrika katku tõrjeks eelkõige metssigadega seonduvalt.

Neljapäev, 20. detsember

  • Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

  • Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu osalevad mahemajanduse tervikprogrammi nõukojas, kus kohtuvad Maaeluministeeriumi, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Keskkonnaministeeriumi, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning mahemajanduse valdkondade esindusorganisatsioonide esindajad. Nõukojas tehakse kokkuvõtted 2018. a tegevustest ja antakse ülevaade 2019. a planeeritava kohta.Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.