Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaagentuuri pühadesoovid ekraanidel (2018-12-04 08:12:16)

Meie pühadesoovid jõuavad tänavu inimesteni ka ühistranspordis -Public TV ekraanidelt soovime teile alates tänasest kuni detsembri lõpuni ilusat pühadeaega!

Keskkonnaagentuur tunneb rõõmu selle üle, jõuame sel aastal oma aastalõpusoovidega senisest laiema inimeste ringini. Kui siianii oleme oma tegemistest ja teenustest jaganud infot peamiselt ametlike või erinevate sotsiaalmeedia kanalite kaudu, siis nüüd oleme koostöös Public TV-ga astunud sammukese ligemale ka tavainimestele.

Public TV haldab üle Eesti ühistranspordis 215 ekraani, saavutades nende abil vaatajatega igal kuul üle 2 miljoni kontakti. Kuna meie keskkonnateenused puudutavad otseselt või kaudsemalt kõiki inimesi, on koostöö üle hea meel.

Keskkonnaagentuuri Ilmaprognooside osakonna sünoptikute poolt koostatud ilmateated ja prognoosid on tarvilikuks teadmiseks meile kõigile. Kuid teenuseid, mida Keskkonnaagentuur veel lisaks osutab, on kokku üle paarisaja.

Koostöö üle on meil hea meel, sest eks anna ka ühistranspordi eelistamine liikumisvalikul märku inimeste kasvanud keskkonnateadlikkusest ja keskkonnasäästlikumast mõtteviisist. Pühadeteemalise klipi näitamine jõuab Public Tv ekraanidele partertehingu korras.

Allikas: Keskkonnaagentuuri teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.