Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused. Liiklusinfo 20.11.2018 (2018-11-21 09:23:16)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 29 varavastast kuritegu, sealhulgas 17 vargust (kaks eluruumidest, üks sõidukist). Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada kaheksa inimest. Tabati 12 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 232 väärtegu.

Piiril väljastati 22 sisenemiskeeldu, tuvastati üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised

19. novembril teatati, et Maardus Peterselli teel asuvas korteris lõi 31-aastane mees oma elukaaslast, 24-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus

19. novembril teatati, et Rae vallas Pildikülas varastati roostevaba metalli. Esialgne kahju on 8000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kehaline väärkohtlemine

Ööl vastu 18. novembrit puhkes Jõgeval Tähe tänava eramu ees kahe tuttava naise vahel tüli, mille käigus sai viga 56-aastane. Kannatanu pöördus tervisekontrolliks Jõgeva haiglasse ning seejärel üksikasjade selgitamiseks politseijaoskonda.

Tartumaa

Vargus

19. novembril teatati, et nädalapäevad tagasi varastati Tartus Ringtee tänava kaubanduskeskuse lähistel 49-aastase mehe taskust Xiaomi mobiiltelefon. Kahju on 279 eurot.

Viljandimaa

Surma põhjustamine ettevaatamatusest

19. novembri õhtul veidi enne kella 21 sai häirekeskus teate, et Põhja-Sakala vallas Kõidama küla kortermajas on puhkenud tulekahju. Kustutustööde käigus leiti majast kahe keskealise mehe ja ühe eaka naise surnukehad. Põlevast majast toodi välja veel kaks eakat naist, kes tulekahjus õnneks viga ei saanud. Meedikud vaatasid nende terviseseisundi üle, misjärel aidati prouad samas külas elavate sugulaste juurde öömajale. Tulekahju tekkepõhjuseid ja täpsemaid asjaolusid selgitab politsei alustatud kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus

19. novembril teatati politseile, et Rakveres Näituse tänaval varastati majast sularaha ja mootorsaag. Kahju on 1270 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

16. novembril tuli Kohtla-Järvel 39-aastane mees kallale oma 41-aastasele abikaasale.

Vargus

Politseile teatati, et Narvas varastati Puškini tänaval asuvast meelelahutusasutusest ööl vastu 18. novembrit mobiiltelefon Samsung Galaxy. Kahju on ligi 600 eurot.

Politseile teatati, et 17. novembril varastas 39-aastane mees, kes on varem süstemaatiliselt toime pannud vargusi, Kohtla-Järvel Kalevi tänaval asuvast kauplusest mitu pakki kohvi. Kahju on ligi 27 eurot.

Juhtumid piiril

19. novembril kontrollisid Narva-1 piirivalvurid Venemaa Föderatsioonist piiripunkti saabunud 1969. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kellel polnud kehtivat viisat. Mehele väljastati sisenemiskeeld ja suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

19. novembril saabus Venemaa Föderatsioonist Narva-1 piiripunkti 1986. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik. Mehel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ning tingimusi. Talle väljastati sisenemiskeeld ja suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

19. novembril saabusid Venemaa Föderatsioonist Narva-1 piiripunkti kaks Serbia Vabariigi kodanikku, 1986. aastal ja 1983. aastal sündinud mehed. Nende ütlused reisi eesmärgi kohta olid ebaselged ja meestel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ning tingimusi. Meestele väljastati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti pressiteade

Liiklusinfo 201.11.2018

Edastame ööpäeva jooksul laekunud teabe liiklusõnnetuste, ärandatud ja leitud sõidukite kohta.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 4 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti.

Liiklusõnnetused

20.11.2018 kell 12.07 toimus liiklusõnnetus Tallinnas A.H.Tammsaare teel Marsi tänav 10 juures, kus 24-aastane mees sõitis veoautoga DAF parempoolsesse ritta reastumisel otsa sõiduautole Subaru XV, mida juhtis 43-aastane naine. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Subaru üle eraldusriba vastassuunavööndisse, vastu kivipiiret. Subaru juht toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Ärandatud sõidukid

nr

Politseiasutus

sõiduki mark

sõiduki värv

reg-nr

väljalaske aasta

1

Põhja prefektuur

Opel Zafira

sinine

290MPG

2002

Leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Politsei tuletab jalakäijatele meelde, et maanteel tuleb kõndida vasakus teeservas, sest nii näeb vastutulevaid sõidukeid. Aga selleks, et sõidukijuht jalakäijat märkaks, tuleb üleriiete külge kinnitada helkurid või teha end muul moel nähtavaks. Politsei soovitab kasutada mitut helkurit ja lisaks mõnd muud valgusallikat.

Lisainformatsiooni liiklusõnnetuste kohta saab vastava piirkonna pressiesindaja käest. Kontaktid leiab https://www.politsei.ee/et/kommunikatsioonibueroo-kontaktid

PPA kliendiinfo numbril 612 3000

Allikas: Liiklusinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.