Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 47. nädala eelinfo (2018-11-19 07:42:19)

Esmaspäev, 19. november
  • Maaeluministeeriumi kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ja eurokoordinatsiooni osakonna juhataja Madis Pärtel osalevad Brüsselis Euroopa Liidu põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil. Põllumajanduse teemadest on arutusel turuolukord ning ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) reformipakett, sh turukorraldus ja peamised probleemid taimekaitse valdkonnas.

  • Kell 14.00‒16.30 osalevad Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja mahetoimkonna esimesel koosolekul. Päevakorras on toimkonna esimehe valimine, tegevusplaan, mahemajanduse tervikprogramm ning konverentsi "Maheturg 2019" ettevalmistus.

  • Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja ministeeriumi ametnikud osalevad Riigikogus toimuval maaelukomisjoni istungil, kus käsitletakse geneetiliselt muundatud organismide keskkonda viimise seaduse ja taimekaitseseaduse muutmise seaduse eelnõud.

Kolmapäev, 21. november

  • Maaeluminister Tarmo Tamm külastab tiitli "Aasta põllumees 2018" võitjat Jaan Metsamaad.

  • Euroopa Komisjon on oktoobris tulnud välja biomajanduse teemalise teatisega, mille kohta Maaeluministeerium koostab koostöös partneritega välja Eesti seisukohad. Sellega seoses toimub Maaeluministeeriumis kell 10.00 kohtumine, kus antakse ülevaade dokumendi põhielementidest.

Neljapäev, 22. november

  • Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 23. november

· Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Lamba- ja Kitsekasvatajate Liidu 90. sünnipäevale pühendatud seminaril, kus peab ettekande Eesti lamba- ja kitsekasvatussektori arengust järgnevatel aastatel.

Allikas: Maaeluministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.