Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt

Südajas vs teravahambuline aktiniidia

Teema Lisatud
Ukuaruminna: 2013-05-15 15:15:07
Tahaksin maakodusse istuda mõned aktiniidiad. Kogemused on olemas südaja aktiniidiaga, mis kasvab vanemate suvilas juba rõõmsasti üle 30 aasta. Mida aga arvata teravahambulisest? Bauhofi teenindaja ütles, et neid on võimalik kasvatada meie kliimas ainult kasvuhoones, kuigi "internet väidab", et kasvab ka edukalt välitingimustes. On siin kedagi, kellel oleks tervahambulise kasvatamisel kogemust? Milliste sortidega olete kokku puutunud ja millised on kõige maitsvamad??
sinirebane: 2013-05-15 20:33:18
Minul oli sama mure, aga kolm talve krõbedat külma ei ole minu Juhani puukoolist ostetud taimi mingil moel mõjutanud. Esimesel kevadel ootasin ärevalt lehtimist ja see toimus suhteliselt hilja. Sellel kevadel oli lehtede ilmumine palju varasem. Katnud ma ei ole, küll, aga tekitasin tuisu teele takistusi, et lumi taimedele maanduks.
sinirebane: 2013-05-15 20:42:02
Oi, kas puukooli ei tohi mainida? Kui keegi arvab, et see on reklaam, siis ostsin sellel kevadel sealt samast hiina sireli, mis ei ela ega sure. Ei vedanud. Ise ka loll, nüüd avastasin tal tugevad koorekahjustused. On olnud õnnestumist ja metsa minekuid. Ise ka alles algaja :)
Vastamiseks peate Te olema sisselogitud!
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.