Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 50. nädala eelinfo (2019-12-09 07:53:58)

Kolmapäev, 11. detsember

· Kell 10.00 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis pressikonverents tarbijateadlikkuse uuringu tulemuste tutvustamiseks. Faktum & Ariko tehtud uuringus käsitleti tarbija teadlikkust toiduohutusest, sh nii pakendi lugemise oskust, hügieeni koduköögis, keemiliste riskide maandamise oskust kui ka teadlikkust infoallikatest. Maaeluministeeriumi tellimusel valminud uuring korraldati 2019. aasta suvel.

Pressikonverentsil saavad sõna ja uuringut tutvustavad Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai, Faktum & Ariko esindaja ja prof. Mati Roasto Eesti Maaülikoolist.

· Kell 15.15 toimub Maaeluministeeriumi sinises saalis rahastamisvahendi nõuandva komisjoni istung. Komisjonis tutvustatakse rahastamisvahendi rakendamise hetkeseisu ja Maaelu Edendamise Sihtasutuse muudatusettepanekuid rahastamisvahendi rakendamiseks tulevikus. Komisjoni juhib Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban.

Neljapäev, 12. detsember

· Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu osalevad Maaeluministeeriumis kell 13.00 algavas mahemajanduse tervikprogrammi nõukojas, kus kohtuvad Maaeluministeeriumi, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Keskkonnaministeeriumi ning mahemajanduse valdkondade esindusorganisatsioonide esindajad. Nõukojas tehakse kokkuvõtted 2019. aastal tehtust ja antakse ülevaade 2020. aastaks plaanitud tegevustest.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.