Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Algas sisseastumine Eesti Maaülikooli (2019-06-21 08:21:38)

Alates 20.06.2019. a. võtab Eesti Maaülikool vastu avaldusi eestikeelsetele õppekavadele. Kandideerima on oodatud nii värsked gümnaasiumilõpetajad kui edasiõppevõimalusi otsivad täiskasvanud õppijad.

Kõrghariduse esimeses astmes on võimalik valida 18 ja teises astmes 19 erineva eesti õppekeelega õppekava vahel. Uuenduse on läbinud mitmed magistriõppe erialad. "Näiteks meie keskkonnakorralduse ja -poliitika eriala, mis rikastus asjakohaste õppeainetega ringmajandusest, kliimamuutustest, kaugseire rakendustest ja looduspõhistest lahendustest," sõnas õppeosakonna peaspetsialist Eda Aitsen.

Samuti on värskenenud kalandus ja rakendusökoloogia ning metsanduse erialad. Magistriõppes on jätkuvalt päevakorras ka sessiooniõpe, mis julgustas möödunud aastal õpinguid jätkama mitmeid aasta-paar tagasi ülikooli lõpetanud vilistlasi. "Meil on rõõm, et maaülikool on paljude noorte teadlik valik," lisas Aitsen.

Eelmisel aastal olid maaülikoolis kõrgeima konkursiga erialad veterinaarmeditsiin, keskkonnakaitse, loodusturism, maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine ning toiduainete tehnoloogia.

Oluline info:

· 20. juunist 4. juulini (k.a) avalduste vastuvõtt SAIS-is

· alates 25. juunist 4. juulini (k.a) tööpäeviti kell 9.00-15.00 avalduste vastuvõtt peahoone (Kreutzwaldi 1a) vastuvõtulauas, ruumis 104

· 12. juulil avaldatakse esmased vastuvõetute nimekirjad

· oma õppima tulek tuleb kinnitada 2 päeva jooksul alates enda vastu võetuks määramisest SAISis (vastuvõetuks määramise päev + kaks päeva)

· 19. augustini toimub vabade õppekohtade täitmine vastuvõtu pingerea aluselAllikas: Eesti Maaülikooli pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.