Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused. Liiklusinfo (2019-04-05 07:57:58)

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 73 avaldust ja teadet kuritegudest, nende hulgas oli neli avaliku korra rasket rikkumist ja 29 varavastast kuritegu, sealhulgas 19 vargust (kaks eluruumidest ja üks sõidukitest) ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti kolm liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 390.

Piirilt väljastati üheksa sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargused

3. aprillil teatati, et Väike-Ameerika tänaval parkivast sõiduautost varastati tööriistad. Kahju on 2000 eurot.

3. aprillil teatati, et Viru keskuses asuvast kaupluse seifist varastati sularaha väärtuses 1895 eurot.

Juhtumid piiril

3. aprillil avastati Tallinna lennujaamas 1987. aastal sündinud mehe ära antavast pagasist padrun, mille mees oli unustanud kotti. Padrun võeti hoiule ja mees lahkus oma lennule.

3. aprillil saabusid Tallinna lennujaama Moskvast kolm Venemaa Föderatsiooni kodanikku: kaks 1980. aastal sündinud naist ja 1985. aastal sündinud mees. Neil puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Neile koostati piiril väljastatud sisenemiskeelud ja nad paigutati ootama tagasilennu võimalust.

3. aprillil saabusid Tallinna Lennujaama Kiievist viis Ukraina kodanikku: 1995., 1987., 1994., 1974. ja 1996. aastal sündinud mehed. Neil puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Neile koostati piiril väljastatud sisenemiskeelud ja nad paigutati ootama tagasilennu võimalust.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Omastamine

Politseile teatati, et 27. märtsi õhtupoolikul kadus Põlvas 8-aastase koolilapse Samsungi mobiiltelefon. Kahju on 219 eurot.

Tartumaa

Kehalised väärkohtlemised

3. aprilli õhtupoolikul puhkes Tartus Emajõe lähistel kahe tuttava noore naise vahel tüli, mille käigus sai viga 19-aastane naine. Kannatanu pöördus tervisekontrolliks traumapunkti.

Politseile laekus teade, et 30. märtsil lõi kasuisa Kambja valla eramus 14-aastat kasutütart. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

Viljandimaa

Vargus

2. aprillil teatati, et Viljandi vallas Maltsa küla kinnistult varastati lukustamata plastikust aerupaat Latrex. Kahju on 1200 eurot.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Avaliku korra raske rikkumine

3. aprillil teatati, et Rakvere linnas Laada tänaval tungis 28-aastane mees kallale 46-aastasele taksojuhile. Politseinikud pidasid kahtlustatava kinni.

Ida-Virumaa

Avaliku korra raske rikkumine

3. aprillil kell 17.46 helistati Häirekeskuse numbril 112 ning teatati, et Kohtla-Järvel Ilmajaama tänaval asuvas haiglas on pomm. Sündmusele reageerisid päästjad ja politsei. Evakuatsiooni ei toimunud. Samal õhtul peeti kuriteos kahtlustatavana kinni 58-aastane mees.

Kehaline väärkohtlemine

3. aprillil teatati, et Jõhvis Hariduse tänaval asuvas korteris tungis 32-aastasele naisele kallale tema elukaaslane. Politseinikud pidasid 28-aastase mehe kinni.

Arvutikelmus

3. aprillil teatati, et sotsiaalmeediavõrgustikus Facebook pakuti puhkusepakette Itaaliasse. Toila valla elanik kandis 18. jaanuaril üle 1311 eurot märgitud arveldusarvele, et puhkus osta, kuid see osutus pettuseks ning lennukipileteid ta ei saanud.

Juhtumid piiril

3. aprillil kontrollisid Ida prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalve ametnikud koos Rakvere politseinikega Hulja ja Vinni alevikus töötavaid välismaalasi. Ühes ettevõttes avastati kokku kolm rikkumist. 1995. aastal sündinud Valgevene Vabariigi kodaniku viisa oli veebruaris kehtetuks tunnistatud ning ta viibis 42 päeva seadusliku aluseta Schengeni territooriumil, neist kaks päeva Eestis. Mehele määrati rahatrahv ja määrati ettekirjutus hiljemalt 10. aprillil riigist lahkuda ning väljastati sissesõidukeeld üheks aastaks. Tuvastati ka 1989. aastal sündinud Valgevene Vabariigi kodanik, kelle töötamine ei olnud registreeritud. Mehe viisa tunnistati kehtetuks, koostati ettekirjutus riigist hiljemalt 10. aprillil lahkuda ning väljastati sisenemiskeeld kolmeks aastaks. Esimest päeva tööl olnud 1967. aastal sündinud Ukraina kodanikku, kelle töötamise registreerimine oli veel menetluses, hoiatati suuliselt.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
3. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et eelmisel päeval lõi Haapsalus Uuemõisa alevikus 55-aastane mees oma 54-aastast endist elukaaslast, tekitades naisele tervisekahjustusi.

Pärnumaa

Vargus
3. aprillil sai politsei teate, et 18-aastane mees möödus Pärnus Mai tänaval asuvas kaupluses kassast kauba eest tasumata. Mees peeti turvatöötaja poolt kinni ja anti üle politseile.

Kehaline väärkohtlemine
3. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et Pärnus Papsaare külas lõi 53-aastane mees 50-aastast meest, põhjustades talle füüsilist valu.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
3. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et 2.-3. aprillil täpselt tuvastamata ajal tungisid Kohila vallas 46-aastasele mehele kallale 34-aastane, 47-aastane, 44-aastane ja 45-aastane mees, tekitades talle tervisekahjustusi.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Liiklusinfo 04.04.2019

Edastame ööpäeva jooksul laekunud teabe liiklusõnnetuste, ärandatud ja leitud sõidukite kohta.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 6 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti.

Liiklusõnnetused

04.04.2019 kell 08.31 toimus liiklusõnnetus Tallinnas Võistluse tn 27 juures, kus esialgsetel andmetel jooksis 13-aastane tüdruk ette sõiduautole Škoda Octavia, mida juhtis 45-aastane mees. Jalakäija toimetati sündmuskohalt Tallinna Lastehaiglasse.

04.04.2019 kella 12.30 paiku toimus liiklusõnnetus Pärnumaal Tallinn-Pärnu-Ikla maantee 162. kilomeetril, kus 29-aastane naine alustas teeäärsest parklast sõiduautoga Volkswagen Passat sõitu ja sõitis ette veoautole DAF, mida juhtis 51-aastane mees. Kiirabi toimetas Volkswageni juhi Pärnu Haiglasse kontrolli. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Hea autojuht! Viimasel ajal on jalakäijad saanud liikluses viga iga päev. Palun võta ülekäigurajale lähenedes hoog maha ning veendu, et jalakäija on sind märganud. Isegi kui eksib teine osapool, aitad oma hoolimisega elusid säästa.

Lisainformatsiooni liiklusõnnetuste kohta saab vastava piirkonna pressiesindaja käest. Kontaktid leiab https://www.politsei.ee/et/kommunikatsioonibueroo-kontaktid

PPA kliendiinfo numbril 612 3000

Allikas: Liiklusinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.