Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 13. nädala eelinfo (2019-03-25 08:03:18)

Teisipäev, 26. märts
  • 26.-27. märtsil osaleb Maaeluministeeriumi maamajanduse ja konkurentsipoliitika büroo peaspetsialist Taavi Kurvits Gruusias toimuval rahvusvahelisel konverentsil "Maaelu areng Gruusias: Leaderi tulevik Gruusias", tutvustades ettekandega Eesti kogemusi ning andes soovitusi Leader-meetme rakendamiseks.

Kolmapäev, 27. märts

  • Kell 13.00-16.30 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis mahemajanduse tervikprogrammi nõukoja istung, mida juhib toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai. Lisaks osalevad istungil taimetervise osakonnajuhataja Sigmar Suu ja mitme seotud organisatsiooni esindajad. Kohtumise keskne teema on maheturism. Kuna tervikprogrammis on turismi valdkond tihedalt seotud toitlustamisega, siis käsitletakse mõningal määral ka mahetoitlustamise teemat.

  • Eestisse saabub digieduga tutvuma ja maaeluminister Tarmo Tammega kohtuma Baden-Württembergi liidumaa maaelu ja tarbijakaitse minister Peter Hauk. 28.-29. märtsil sõidab delegatsioon tutvuma erinevate digilahendustega Eesti metsanduses ja põllumajanduses. Minister Hauki saadab delegatsioon, mille koosseisus on nii sealse parlamendi saadikud kui ka talupidajate organisatsioonide esindajad. Visiidi programm valmib koostöös Keskkonnaministeeriumiga.

Neljapäev, 28. märts

  • Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.