Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu arendab Saksamaaga koostööd digiettevõtluse valdkonnas (2019-03-22 08:06:34)

Reedel, 22. märtsil saabub Tartusse Mecklenburg-Vorpommerni liidumaa delegatsioon, mida juhib infrastruktuuri- ja digiminister Christian Pegel.


75-liikmelise delegatsiooni koosseisus on liidumaa juhtivad poliitikud, teadlased ja ettevõtjad, sealhulgas esindus ka Tartuga koostööd tegevast Greifswaldi linnast.

Kell 10 raekoja saalis algaval ümarlaualtutvustab Tartu linn Saksa delegatsioonile Tartu ettevõtluse ja teaduse tugistruktuure, startup-kogukonna tegevust ning jagab oma digitaliseerimisvaldkonna kogemusi.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul moodustavad ettevõtlus ja selle tugistruktuurid, teadusasutused ja kõrgkoolid Tartus tugeva koostöövõrgustiku. "Meie koostöövõrgustikul on suur arengupotentsiaal ja selle vastu tuntakse huvi ka välisriikides," sõnas linnapea.

Kell 12 allkirjastavad Tartu ja Greifswaldi linna, mõlema linna teaduspargi ja Tartu Biotehnoloogia Pargi esindajad heade kavatsuste protokolli, millega pannakse alus edasisele koostööle kahe linna teadusparkide, idufirmade ja startup-kogukondade vahel.

Mecklenburg-Vorpommerni liidumaa delegatsioon külastab reedel ka Tartu Ülikooli ja SPARK demokeskust.

Allikas: Tartu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.