Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Luua Metsanduskool avab rahvusvahelisel metsapäeval uksed (2019-03-21 09:18:28)


Luua Metsanduskool tähistab 21. märtsil rahvusvahelist metsapäeva uste avamisega kõigile huvilistele. Päeva raames saab teadmisi metsast ja metsandusest, ülevaate õpetatavatest erialadest ning lisaks on praktilistes töötubades soovitud erialaga end varakult kurssi viia.

Avatud uste päeval saavad kõik huvilised ringi vaadata metsanduskooli õppe- ja praktikaruumides ja küsida õpilastelt ning töötajatelt õpingutega seonduvaid küsimusi, et valida just sobiv eriala. Peale erialade tutvustusi saab osaleda just selles töötoas, mis valitud erialaga enim haakub.

Avatud uste päeva programmiga alustatakse kell 10.00 - saab nõu küsida erialavaliku osas ning seejärel toimub infotund ja ülevaatlik õppetund metsandusest, järgnevad töötoad ja ekskursioonid.

Luua Metsanduskool avab 2019. aastal esmakordselt vastuvõtu metsatehniku erialale, teised on varasemast tuttavad erialad. Dokumentide vastuvõtt algab 1. maist ning kestab jaanipäevani, täiskasvanud õppija võib aga avalduse saata kuni 12. augustini.

Luua Metsanduskool on riigi kutseõppeasutus, kus õpe toimub nii statsionaarses (kooli- ja töökohapõhises) kui mittestatsionaarses õppevormis ning kolmes õppekavarühmas - metsandus, aiandus ja loodusturism.

Allikas: Luua Metsanduskooli teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.