Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused. Liiklusinfo 12.03.2019 (2019-03-13 09:31:01)


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti 70 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 27 teadet varavastastest kuritegudest, nende seas on 14 vargust (sh üks eluruumidest ja üks sõidukist). Registreeriti kaks liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati 18 alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 393.

Piiril väljastati 12 sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja kaks inimest. Esitati üks varjupaigataotlus.

Põhja prefektuur

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

11. märtsil teatati, et alkoholijoobes 46-aastane mees lõi Kristiines Tihase tänaval asuvas majas noaga 50-aastast meest ja 46-aastast meest ning tekitas neile kehavigastusi. Politseinikud pidasid 46-aastase mehe kinni. Kiirabi osutas kannatanutele esmaabi ja viis nad tervisekontrolliks haiglasse.

11. märtsil teatati, et Mustamäel Sõpruse puiesteel löödi 49-aastast meest.

11. märtsil teatati, et kannatanule tuttav mees lõi Lasnamäel Meeliku tänaval asuvas korteris ühise alkoholitarbimise käigus 54-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi.

Vargus

11. märtsil teatati, et Kesklinnas Vana-Lõuna tänaval murti sisse ehitussoojakusse, kust varastati erinevaid tööriistu. Kahjusumma on täpsustamisel.

Juhtum piiril

11. märtsil saabusid Kiievist Tallinna lennujaama üheksa Ukraina kodanikku, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Seitsmele mehele ja kahele naisele väljastati sisenemiskeeld ja nad viibivad lennujaama kinnisel Non-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

Lõuna prefektuur

Tartumaa

Vargus

11. märtsil teatati, et Nõo alevikus murti sisse eramu kõrvalhoonesse, kust varastati ketassaag, kaks trimmerit ja kolm kanistrit kütusega. Vargusega tekitatud kahju on 1000 eurot.

Juhtumid piiril

11. märtsi hommikul tõkestati Luhamaa maanteepiiripunktis Eestisse sisenemine 23-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kel puudusid asjakohased dokumendid õigustamaks reisi eesmärki ja tingimusi. Isik saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Ööl vastu 12. märtsi tõkestati Luhamaa piiripunktis Eestisse sisenemine 49-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kel puudus kehtiv viisa või elamisluba. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Lääne prefektuur

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine

11. märtsil sai politsei teate, et Lääne-Nigula vallas lõi 41-aastane naine 39-aastast naist, tekitades talle sellega füüsilist valu. Politsei pidas 41-aastase naise kahtlustatavana kinni.

Vargus

11. märtsil teatati politseile, et Taebla alevikus murti aknaklaasi lõhkumise teel sisse sõiduautosse Nissan ja varastati sealt autoraadio Kenwood. Esialgne vargusega tekitatud varaline kahju on 500 eurot.

Raplamaa

Ähvardamine

11. märtsil alustati kriminaalmenetlus selles, et 9. märtsil ähvardasid Raplamaal kaks seni tuvastamata meest 46-aastast meest.

Ida prefektuur

Lääne-Virumaa

Vargus

Politseile teatati, et jaanuaris või veebruaris tungiti sisse Rakvere vallas Lasila külas Vahtra pst korterisse ja varastati suusaboks, kõlarid, võileivagrill, keedukann, blender, mikser ja kalastustarbed. Kahju on 560 eurot.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

Politseile teatati, et 5. märtsi hommikul lõi Jõhvis Kooli tänaval tundmatu mees 67-aastast meest.

11. märtsil tuli Narvas Kerese tn korteris 37-aastane joobes naine kallale oma 11-aastasele pojale, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi.

11. märtsil tuli 27-aastane mees Kohtla-Järvel Outokumpu tn korteris kallale oma 58-aastasele emale, nõudis emalt raha ja lõi teda. Mees on kahtlustavana kinni peetud.

Väljapressimine

11. märtsil lõi 54-aastane mees Narvas Rakvere tänaval oma 30-aastast tütart ning pressis raha välja, ähvardades vägivallaga.

Vargus

9., 10. ja 11. märtsil varastas 29-aastane mees, kes on varem korduvalt vargusi toime pannud, Kohtla-Järve linnas Järve linnaosas Mõisa teel asuvast poest kokku kuus pudelit viina. 11. märtsil pidas viina varastada üritanud mehe kinni poe turvatöötaja ja andis üle politseile. Mees on kahtlustavana kinni peetud.

Juhtumid piiril

11. märtsil kontrolliti Narva-2 piiripunktis Eestisse sisenemisel 1945. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku. Kontrollimisel selgus, et naine oli praeguseks ajaks ära kasutanud Schengeni viisaruumis viibimiseks lubatud 90 päeva 180-päevase perioodi jooksul. Talle väljastati sisenemiskeeld ja suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

11. märtsil kontrollisid Narva-1 piiripunkti ametnikud Eestisse sisenemisel liinibussiga saabunud 1987. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kel puudus kehtiv viisa või elamisluba. Mehele koostati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade

_______________________________________________________

Liiklusinfo 12.03.2019

Edastame ööpäeva jooksul laekunud teabe liiklusõnnetuste, ärandatud ja leitud sõidukite kohta.

Eelmise ööpäeva jooksul tabati 8 alkoholi tarvitanud mootorsõiduki juhti.

Liiklusõnnetused

12.03.2019 kella 08.50 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Männiku tee ja P. Kerese tn ristmikul, kus keelava fooritulega ülekäigurajal sõiduteed ületanud 76-aastane mees sai löögi sõiduautolt Škoda Octavia, mida juhtis 58-aastane mees. Jalakäija toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

12.03.2019 kella 11.36 ajal toimus liiklusõnnetus Harjumaal Saku vallas Männiku külas Karjääri teel, kus 21-aastane mees kaldus sõiduautoga Lexus IS 300 lauges paremkurvis sõidureast välja ning põrkas kokku vastu liikunud veoautoga Scania P124, mida juhtis 64-aastane mees. Lexuse juht toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

12.03.2019 kella 14.40 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Viadukti tn 42 juures, kus 52-aastane mees sai löögi laost välja sõitnud tõstukilt Toyota Gabelstapler, mida juhtis 56-aastane mees. Jalakäija toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

12.03.2019 kella 15.37 ajal toimus liiklusõnnetus Tartumaal Kambja vallas Tatra-Otepää-Sangaste maantee 1,5. kilomeetril, kus 46-aastane mees ei andnud sõiduautoga Mitsubishi Miev teed peateel liikunud sõiduautole Seat Inca, mida juhtis 68-aastane mees. Kokkupõrke tagajärjel paiskus Mitsubishi teelt välja ja rullus põllule. Sündmuskohalt toimetati Seati juht ja kaasreisija, 64-aastane naine ning Mitsubishi kaasreisija, 40-aastane naine Tartu Ülikooli kliinikumi kontrolli.

12.03.2019 kella 16.25 ajal toimus liiklusõnnetus Ida-Virumaal Narva-Jõesuu linnas Narva- Narva-Jõesuu- Hiiemetsa maantee 7. kilomeetril, kus 58-aastane mees juhtides sõiduautot Audi A4 ei arvestanud enne möödasõidu alustamist teeolusid ning kaotas sõiduki üle juhitavuse ning põrkas kokku vastassuunas liikunud sõiduautoga Chrysler Grand Voyager, mida juhtis 69-aastane mees. Audi juht toimetati Narva Haiglasse ja Chrysleri juht Ida-Virumaa Keskhaiglasse.

Ärandatud sõidukid

nr

Politseiasutus

sõiduki mark

sõiduki värv

reg-nr

väljalaske aasta

1

Ida prefektuur

Volkswagen Passat

roheline

910BVB

2003

Leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Teeolud on muutlikud ning asfaltkate võib vahelduda lumevaiba või jääga. Politsei palub, et juhid võtaksid aega, väldiksid võimalusel möödasõite ning austaksid pikivahet.

Lisainformatsiooni liiklusõnnetuste kohta saab vastava piirkonna pressiesindaja käest. Kontaktid leiab https://www.politsei.ee/et/kommunikatsioonibueroo-kontaktid

PPA kliendiinfo numbril 612 3000

Allikas: Liiklusinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.