Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Alates 5. oktoobrist muutus Muuga sadama veterinaar- ja toidukontrolli piiripunkti lahtioleku aeg (2018-10-08 08:55:02)

Muuga sadama veterinaar- ja toidukontrolli piiripunkti on nüüdsest avatud kella 8.00-20.00. Seni oli Muuga sadama piiripunkt avatud ööpäev läbi.

Muudatus puudutab peamiselt loomsete saaduste impordiga tegelevaid isikuid. Lahtioleku aja ümberkorralduse tõttu tuleb ettevõtjatel oma kaubasaadetiste impordiga seonduv töö ümber korraldada.

Veterinaar- ja Toiduameti (VTA) kauplemise ning impordi ja ekspordi osakonna alla kuuluvad lisaks Muugale veel ka Luhamaa, Narva, Koidula ja Paldiski piiripunkt. Teiste piiripunktide lahtiolekuaegades muudatusi pole.

Muuga veterinaar- ja toidukontrolli piiripunkti esitatakse veterinaarkontrolliks peamiselt kala- ja kalatooteid. 2017. aastal teostati kontrolle ligi 700-le saadetisele, kuid öisel ajal kontrollitud saadetiste arv moodustas neist ainult 2%. Muudatuse tulemusel saab paremini kasutada olemasolevaid ressursse veterinaar- ja toidukontrolli tegemiseks.Allikas: Veterinaar- ja Toiduameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.