Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaülikoolis alustab taas Pereülikool (2018-09-05 08:47:21)


Alates 22. septembrist ootab maaülikool kõiki täiskasvanuid ja lapsi
kord kuus laupäeviti Pereülikooli õppepäevadele. Samal ajal, kui täiskasvanud ammutavad uusi teadmisi akadeemilistes loengutes, saavad lapsed osaleda eakohastes töötubades ning praktikumides.

Esimesel õppepäeval räägime kääritatud jookidest ning sellest, mida-kuidas ise teha. Oktoobris on teemaks poliitika ja Euroopa Liit. Novembris arvutame välja, kas mõistlik on teha pannkooke ise või minna kohvikusse, detsembris aga arutleme, kas eksootilised loomad sobivad ikka lemmikloomadeks.

Pereülikooli õppepäevad toimuvad septembrist 2018 maini 2019. Osaleda saab ka ilma lasteta ning loenguruumis kohti jagub. Täpsema ajakavaga on võimalik tutvuda http://pereylikool.emu.ee ning registreerumine toimub aadressil avayl@emu.ee.

Pereülikool alustas õppepäevadega 2012. aasta sügisel Tartus. Pereülikool valiti Tartu aasta 2012 laste- ja noortesõbralikumaks teoks. 2014. aastal tunnustati ettevõtmist maaülikooli teaduse populariseerimise auhinna II preemiaga.

Pereülikooli toimumist toetab SA Eesti Teadusagentuur.

Allikas: Eesti Maaülikooli pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.