Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi 27. nädala eelinfo (2018-07-02 08:33:34)

Teisipäev, 3. juuli

Alates 3. juulist kuni 5. juulini korraldab Keskkonnaamet Lahemaa ja Vilsandi rahvusparkides noore looduskaitsja suvised kursused, kus jagatakse noortele loodushuvilistele keskkonnaalaseid teadmisi. Koolitusprogrammi eesmärgiks on suurendada noorte keskkonna- ja loodusteadlikkust ning arendada noorte looduskaitsjate võrgustiku koostööd nii Eestis kui ka välismaal.

Kolmapäev, 4. juuli

Kolmapäeval, 4. juulil alustab KIK projektide vastuvõtmist arenguriikides kliimapoliitika eesmärkide saavutamise taotlusvooru. Toetust antakse projektidele, mis aitavad arenguriikides kliimamuutusi leevendada ja nende mõjudega kohaneda. Toetust saab taotleda alates kuni 27. augustini 2018 E-toetuste keskkonna kaudu.Toetusmeetme töötas välja Keskkonnaministeerium, toetust antakse heitkoguste ühikute enampakkumisel saadavast tulust.

Pühapäev, 8. juuli

Algusega kell 16.00 toimub Karula rahvuspargi külastuskeskuses Ähijärvel traditsiooniline käsitööpäev, mille raames tutvustatakse traditsioonilisi kalapüügivõtteid ja vanu kalapüügivahendeid. Võetakse ette ka noodaparandamine. Õhtu edenedes tõmmatakse esimene loomus. Kalapüüki juhendavad Arno Saaron ja Mart Kallas. Käsitööpäeva korraldavad Keskkonnaamet ja RMK ja osavõtt on kõigile tasuta.Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.