Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 26. nädala eelinfo (2018-06-25 07:28:00)

Teisipäev, 26. juuni

· Maaeluminister Tarmo Tamm kohtub Hollandi suursaadik Karen van Stegereniga. Kohtumisel arutatakse muuhulgas mullakaitse teemal.

· 26.- 27. juunini osaleb teadus- ja arendusosakonna peaspetsialist Annika Suu Poolas põllumajandusteaduste alalise komitee põllumajanduse teadmussiirde ja innovatsiooni süsteemi töögrupi kohtumisel. Peamisteks aruteluteemadeks on Euroopa AKIS integreeritud süsteem ja Euroopa innovatsioonipartnerluste rakendamine.


Kolmapäev, 27. juuni

· Kell 12 toimub Maaeluministeeriumis maaeluminister Tarmo Tamme vastuvõtt maamajanduslike kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja TTÜ keemia ja biotehnoloogia instituudi põllumajandusvaldkonna ja kalanduse parimatele lõpetajatele. Ajakirjanikud oodatud! Pressikontakt: Angelika Lebedev, 6256 255, angelika.lebedev@agri.ee

· Maaeluministeerium, MTÜ Eesti Maaturism ning Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda MTÜ korraldavad Eesti Põllumajandusmuuseumis (Pargi 4, Ülenurme, Tartumaa) kohaliku toidu tarnemudeli teemalise seminari. Tähelepanu all on kohaliku toidu tarnemudel, mis võimaldaks tõhusamalt korraldada toidu pakkumist väiketootjatelt toitlustusettevõtetele ning talupoodidele ja-turgudele. Registreerimine: https://goo.gl/forms/YGuRTUjUhhUjAXXJ2


Neljapäev, 28. juuni

· Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare osaleb Brüsselis toimuval põllumajandusteaduste alalise komitee 28. plenaaristungil, kus päevakorras on SCAR 5, tuleviku-uuringu tingimuste ja ulatuse kinnitamine, Euroopa Liidu biomajanduse strateegia ja toit 2030, uue perioodi ühise põllumajanduspoliitika, ühise kalanduspoliitika ja teaduse raamprogrammi ning tuleviku partnerluste arutelu.

· Kell 13 toimub Maaeluministeeriumi väikeses saalis põllumajanduse ja maaelu arengu nõukogu istung (PMAN).

· Kell 13 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis maheteravilja turustamise arutelu sektori osapooltega. Kohtumise eesmärgiks on arutada ühiselt läbi kitsaskohad, mis võivad ohtu seada Eesti maheteravilja maine ning leida parimad lahendused riskide maandamiseks.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.