Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 25. nädala eelinfo (2018-06-18 07:25:14)

Esmaspäev, 18. juuni

· Maaeluminister Tarmo Tamm, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban, eurokoordinatsiooni osakonna juhataja Madis Pärtel ja välissuhete osakonna nõunik Siim Tiidemann osalevad Luksemburgis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusnõukogu istungil.

Nõukogu istungil tutvustab Euroopa Komisjon järgmise eelarveperioodi ühise põllumajanduspoliitika reformipaketti, käsitletakse Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi uue perioodi eelnõud ja arutatakse kuue liikmesriigi ühisdeklaratsiooni ÜPP ja MFFi tuleviku teemal ning üheteistkümne liikmesriigi (sh Eesti) ühisavaldust, mis käsitleb teadmistepõhist põllumajandust, vesiviljelust ja metsandust biomajanduses (BIOEAST).

· Kell 13 algab Värska kultuurikeskuses visioonikonverents "Mahe Setomaa", mille eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust mahepõllumajanduse mõjudest ja võimalustest. Maaeluministeeriumist teeb ettekande taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu.

· 18.-19. juunil osaleb Maaeluministeeriumi teadus- ja arendusosakonna peaspetsialist Helena Pärenson tulevase ERA-NET COFUND on Climate Change and Food Systems: Risks, Vulnerability and Resilience for Food Security väljatöötamise seminaril Brüsselis.Kolmapäev, 20. juuni

· Maaeluminister Tarmo Tamm kohtub Poola suursaadik Grzegorz Kozłowskiga.

· Maaeluministeeriumi teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare osaleb Riigikantselei ja Rahandusministeeriumi korraldataval strateegia "Eesti 2035" avaseminaril. Lisainfo: https://riigikantselei.ee/Eesti2035


Neljapäev, 21. juuni

· Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· 20.-22. juunil osaleb Maaeluministeeriumi kalamajandusosakonna juhataja Ain Soome Bulgaarias Burgas toimuval Euroopa Liidu liikmesriikide kalandusadministratsiooni juhtide kohtumisel, kus arutatakse Euroopa Liidu kalanduse kontrollimääruse muudatusi.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.