Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu kutsub lapsi sajaga linna lustima! (2018-05-29 07:51:53)

Reedel, 1. juunil toimub Tartus ülelinnaline lastekaitsepäev "Sajaga linna lustima!", mis on pühendanud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ning kultuuripärandi aastale.

1. juunil ootab lapsi ja noori Tartu kesklinnas üle saja erineva tegevuse ja õpitoa, kus saab omandada uusi teadmisi, vaadata esinemisi ning veeta enne suvevaheajale minekut üks lõbus õuesõppepäev.

Päeva algab kell 10.00 Raekoja platsil, kus tervitussõnad ütlevad Tartu linnapea Urmas Klaas ja abilinnapea Madis Lepajõe. Shaté tantsukooli eestvedamisel toimub sajaga äge üllatus Tartu tantsijatelt, avatakse H2O seiklusmäng ning kogu ettevõtmisest tehakse droonifoto, kus kõik avamisele tulnud lapsed saavad enda meisterdatud heade soovide kätega droonile lehvitada.

Kell 10 alustavad ka töötoad, mis sel korral on jagunenud kihelkondadeks. Esindatud on muuseumite, linnajuhtide, spordi-,noorte-, loodus-, lugemis-, kunsti-, pärimus-, teadus-, tervise ja ohutus-, tantsu- ja muusikakihelkond. Töötoad on avatud kuni kell 13-ni.

Muusikakihelkonnas astuvad üles erinevad muusikud, kes esitavad nii omaloomingut kui ka pop-hittide kavereid. Laval on Tartu I muusikakooli ansambel Sun Day, Tartu Annelinna Gümnaasiumi ansambel Estania, Tartu laulustuudiote Musaklubi, Laulupesa, Fa-diees ja Külliki Lauluaed laululapsed, muusikakooli Helivõlu õpilased ning lavaprogrammi lõpetab Anelle Tamm koos kitarristi Mart Abroga!

Tantsukihelkonnas saab vaadata tantsukontserti "Tantsu evolutsioon", mis viib publiku rännakule aegade algusest kuni tänapäevani. Näha saab väga paljusid efektseid tantsustiile erinevate Tartu tantsukoolide ja stuudiote õpilaste esituses. Kontserdi eestvedaja on Shaté tantsukool

Kell 14.00-15.00 valmistatakse ühiselt 100-meetrine tort. Osalema oodatakse 4-liikmelisi meeskondi, kes peaksid tulema Tartu Kaubamaja ette, kaasas Eesti 100 teemaline tordikaunistusmaterjal. Muu tordi valmistamise jaoks kuluv on korraldajate poolt. Oma 4-liikmeline meeskond tuleb registreerida lingil: http://lingid.ee/100mTort. Kokku oodatakse torti valmistama sadat meeskonda!

Lastekaitsepäeva korraldab Tartu Noorsootöö Keskus koostöös paljude kultuuri- ja noorsootööasutustega. Sündmust rahastavad Tartu linn ja Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ.

Allikas: Tartu uudised

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.