Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 16 (2018-04-26 09:35:26)

Fookuses: Innovatsiooni tuleviku väljavaated maapiirkonnas
 

Territoriaalne ebavõrdsus on jätkuvalt üks teravamatest probleemidest paljudes riikides üle kogu maailma. Mõnes riigis jäävad maapiirkonnad oodatud arengust maha ja paljudes neist tuleb silmitsi seista erinevate struktuursete väljakutsetega.

Sellest hoolimata on maapiirkondadel palju väärtusi ja ressursse, ning tugev potentsiaal jätkusuutliku majanduskasvu saavutamiseks. Innovatsiooni suurendamine on üks kasvupotentsiaali mobiliseerimise ja maapiirkondade elanike heaolu suurendamise edendajaks.

9. - 12. aprillil 2018 toimus Edinburgis, Šotimaal rahvusvaheline konverents "Innovatsiooni edendamine maapiirkonnas" (Enhancing rural innovation), mille eesmärgiks oli viia kokku juhtivaid poliitikakujundajaid, erasektorit ja teisi tunnustatud eksperte, et vahetada kogemusi ja häid tavasid maapiirkondade innovatsiooni edendamisega seotud küsimustes.

Üldiselt saab öelda, et konverents aitas kujundada maapiirkondade poliitikat, mis oleks võimeline kohanema 21. sajandi muutuvate tingimustega.

Maaeluvõrgustiku Võrgukiri nr. 16

Allikas: Maaeluvõrgustiku teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.