Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Merepäästekonverents rõhutab riikidevahelise koostöö olulisust (2018-04-26 09:06:38)

26.-27. aprillil toimub Silja Europa pardal rahvusvaheline merepäästekonverents "SAR: Chance Favours the Prepared", mis toob kokku merepääste praktikud Eestist ja lähiriikidest.

Politsei- ja Piirivalveameti peadirektori asetäitja Priit Pärkna hinnangul on üheks edu aluseks partnerite ühised jõupingutused ja toimiv koostöö: "Olen veendunud, et ühised arutelud, kohtumised ja hilisemad ühistegevused aitavad kaasa mereturvalisuse ja -ohutuse parendamisele."

Merepäästekonverentsi peaesinejad on Udo Fox (IMRF - Rahvusvaheline Merepääste Föderatsioon - juhatuse esimees) ja Anthony Popiel (USA rannavalve, USA sideohvitser EL-is), kes räägivad otsingu- ja päästetööde väljakutsetest ja tulevikusuundadest. Lisaks tuleb juttu masspäästeoperatsioonidest, keemiaõnnetustest merel, erinevate organisatsioonide koostööst merepäästes, küberturvalisusest, uuendustest merendustehnoloogiates, samuti MIRG (Maritime Incident Response Group) võimekusest, praktilistest merepäästekaasustest ja mereõnnetuste uurimisest.

Konverentsil osaleb ligi 100 eksperti Eestist, Soomest, Lätist, USA-st ja Saksamaalt.

Konverentsi korraldab Politsei- ja Piirivalveamet.Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 26.04.2018 teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.