Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Erametsasektor tunnustas tublimaid (2018-04-21 08:23:46)

Eilsel, 20. aprilli erametsapäeval tunnustasid Eesti Erametsaliit ja Erametsakeskus Tartus toimunud seminaril erametsasektori tublimaid. Juba traditsiooniks saanud tunnustamisega soovitakse esile tõsta inimesi ja organisatsioone, kes oma tegude ja mõtetega on kaasa aidanud erametsanduse ja metsaomanike ühistegevuse edendamisele. Tunnustuse pälvisid üle 700 metsaomaniku koondav Rakvere Metsaühistu, metsandusettevõtja Mart Erik ning pikaaegne Maaeluministeeriumi ametnik Olev Krist.

Arenev metsaühistu 2018

Mullu 25. sünnipäeva tähistanud Eesti vanima metsaühistu Rakvere Metsaühistu tegemistes on näha uuendusmeelsust ja pidevat arengut. Täna 702 metsaomanikku koondav ühistu pakub metsaomanikele igakülgset abi metsade majandamisel. Osaledes erinevates töögruppides ning pakkudes praktikavõimalusi uutele metsandustöötajatele panustatakse ka erametsanduse arendamisse. Rakvere Metsaühistu on FSC grupisertifikaadi hoidja, Metsaühistu kaubamärgi kandja ning eelmise aasta lõpust taas metsaomanike katusorganisatsiooni Eesti Erametsaliidu liige.

Erametsanduse tutvustaja 2018

Keset tuliseid metsandusvaidlusi on metsamees ja ettevõtja Mart Erik silma paistnud oma sooviga tutvustada meie metsades toimuvat ka laiemale üldsusele. Tema sulest on ilmunud kümneid artikleid, mis on tutvustanud nii Eesti erametsades tegutsejaid kui meie metsade kujunemist selliseks, nagu me neid täna näeme. Mart Erik on pakkunud erinevatele huvigruppidele võimalust metsa tulla ja järgi uurida, miks ja kuidas Eesti erametsi majandatakse.

Asjatundlik ja hooliv ametnik 2018

Maaeluministeeriumi maaparanduse ja maakasutuse büroo peaspetsialist Olev Krist on erametsaomanike jaoks olnud kaasav ja arvestav koostööpartner. Erinevate maaparandusvaldkonna seaduste ja toetusmeetmete väljatöötamisel on ta seisnud terve mõistuse ja erinevate osapoolte soove arvestavate lahenduste leidmise eest. Eriti hinnatakse Olev Kristi pikaaegset kogemust, suure pildi nägemise võimet ning alati positiivset suhtlemisstiili.


Allikas: SA Erametsakeskuse, MTÜ Eesti Erametsaliidu pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.