Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 16. nädala eelinfo (2018-04-16 11:35:16)


Esmaspäev, 16. aprill

· 16.-20. aprillil osaleb taimetervise osakonna nõunik Olga Lavrentjeva Taimekaitsekonventsiooni (IPPC) Fütosanitaarmeetmete Komisjoonis (CPM), kus võetakse vastu rahvusvahelisi fütosanitaarmeetmete standardeid ning arutatakse taimetervise strateegilisi küsimusi. Lisaks annab CPM-il, IPPC rakendamise ja suutlikuse arendamise komitee esimees Olga Lavrentjeva ülevaate komitee töö tulemusest. CPM-i ajakava https://www.ippc.int/en/core-activities/governance/cpm/.

· Maaeluminister Tarmo Tamm, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ja eurokoordinatsiooni osakonna peaspetsialist Mihkel Kärgosalevad Luksemburgis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil.

Teisipäev, 17. aprill

· Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Riigikogus toimuval maaelukomisjoni istungil.

Kolmapäev, 18. aprill

· Kell 9.39 avavad maaeluminister Tarmo Tamm ja Eesti Maaülikooli rektor Mait Klaassen Tartus toimuva rahvusvahelise konverentsi Agroforum Mare Balticum.

· 18.-20. aprillil toimub Eesti Maaülikoolis (Tartu, Kreutzwaldi 1A) VI konverents Agroforum Mare Balticum, millest võtavad osa Läänemereäärsed EL-i idapartnerlusriigid. Delegatsioonid on 11 riigist, sh 6 riigist aseministri või kantsleri tasemel. Konverentsi peateema on "Globaalse põllumajanduse digitaliseerimine". Võtme-ettekanded on ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni (FAO) ja Euroopa Komisjoni esindajatelt ning Baieri, Ukraina ja Moldova delegatsioonide juhtidelt. Lisainfo: http://agroforum.emu.ee/en/program/.

Neljapäev, 19. aprill

· Kell 12 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Maamessi raames põllumajandusministrite väitlusfoorumil.

· 19.-21. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses (Kreutzwaldi 60, Tartu) põllumajandusnäitus Maamess 2018. Maaeluministeerium, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet, Põllumajandusamet, Veterinaar- ja Toiduamet, Põllumajandusuuringute Keskus ja Maaelu Edendamise Sihtasutus koos MES Nõuandeteenistusega on väljas ühisstendiga, mille leiab hallist C, stendilt C-35. Kohal on spetsialistid kõikidest ministeeriumi asutustest, kes tutvustavad asutuste tööd ja jagavad infomaterjale. Lisainfo: http://maamess.ee/.

· Kell 10.15 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis põllumajanduse ja kalanduse arengukava 2030 teine vesiviljeluse ning kalapüügi- ja vesiviljelustoodete töötlemise ja turustamise töörühma kohtumine.

Lisainfo arengukava väljatöötamise kohta: https://www.agri.ee/et/pollumajanduse-ja-kalanduse-valdkonna-arengukava-aastani-2030.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.