Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 12. nädala eelinfo (2018-03-19 07:33:45)

Esmaspäev, 19. märts

· Maaeluminister Tarmo Tamm, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron ning eurokoordinatsiooni osakonna peaspetsialist Mihkel Kärg osalevad Brüsselis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil. Põhiteemaks on EL ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) tulevikku käsitlevad EL Nõukogu eesistuja järeldused.

· Kell 11.30 osalevad taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu ja peaspetsialist Merjan Savila osalevad keskkonnakomisjoni istungil, kus arutatakse GMO-de keelustamise kollektiivse pöördumise edasist menetlemist.


Teisipäev, 20 .märts

· Kell 11 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis põllumajanduse ja kalanduse arengukava 2030 kalapüügi ja vesiviljelustoodete töötlemise ja turustamise valdkondade töörühmade kohtumised.

Lisainfo arengukava väljatöötamise kohta: https://www.agri.ee/et/pollumajanduse-ja-kalanduse-valdkonna-arengukava-aastani-2030.

· Kell 14 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Maaeluministeeriumi kollases saalis toimuval kohtumisel Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liiduga.


Kolmapäev, 21. märts

· Kell 11 juhib toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Sakus (Teaduse 6) toimuvat Eesti Taimekasvatuse Instituudi (ETKI) teadusnõukogu istungit.

· Kell 10 toimub Paides Maaeluministeeriumi ja Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) juhtkondade töökohtumine.

· Teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare osaleb Põllumajandusteaduste alalise komitee (SCAR) istungil, kus üheks teemaks on järgmise perioodi teadusprogramm.


Neljapäev, 22. märts

· Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Kell 9.30 toimub Maaeluministeeriumi suures saali põllumajanduse ja kalanduse arengukava 2030 ekspordi horisontaalse töögrupi kohtumine.


Reede, 23. märts

· Kell 10 osaleb Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti Põllumajandusameti (PMA) suures saalis Maaeluministeeriumi, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) ja PMA terviklike kvaliteetsete juhtimissüsteemide arendamise projekti lõpuseminaril.

· Kell 10 teeb maaeluminister Tarmo Tamm ettekande Olustvere lossis toimuval XIII konverentsil "Põllumees kui tippjuht" ja annab üle autasu "Põllumajandussektori tippjuht 2018". Lisainfo: http://corpore.ee/event/konverents-pollumees-kui-tippjuht-2018/.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.