Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 10. nädala eelinfo (2018-03-05 12:57:49)

Esmaspäev, 5. märts

· Kell 15 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ja toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Maaeluministeeriumis toimuval ekspordinõukogu kohtumisel.

Eesti Maaülikooli majandus- ja sotsiaalinstituudi direktor Ants-Hannes Viira annab ülevaate OECD poolt koostatud Eesti põllumajandusvaldkonna innovatsioonipoliitika analüüsist ning Veterinaar- ja Toiduameti peadirektori asetäitja Olev Kalda annab ülevaate prioriteetsete sihtturgude avamise hetkeolukorrast.

· Kell 16 vastab maaeluminister Tarmo Tamm Riigikogus arupärimisele mahepõllumajanduse kohta.

Teisipäev, 6 .märts

· Kell 13 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm ja põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban koos hobumajandusorganisatsioonidega Maaeluministeeriumi suures saalis toimuval hobumajanduse nõuandva nõukogu kohtumisel.

Kolmapäev, 7. märts

· Kell 13 osaleb toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Maaeluministeeriumi väikeses saalis toimuval teadmussiirde komisjoni istungil.

· Kell 11.30 külastab maaeluminister Tarmo Tamme Hiina suursaadik Hr Li Chao, kellega arutatakse Eesti ja Hiina vahelist koostööd põllumajandusvaldkonnas.

· Kell 14 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis loeng "Maaelu kuvand - milline see on? Kas ja kuidas saame seda muuta?", mis on osa loengutesarjast "Teadlase vaade kogukonna juhitud arengule". Ettekande teevad OÜ Geomedia doktorant Bianka Plüschke-Altof ja juhataja Rivo Noorkõiv.


· kell 13 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Riigikogu infotunnis.

Neljapäev, 8. märts

· Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Kell 10 osalevad Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban Maaeluministeeriumi suures saalis põllumajanduse ja kalanduse arengukava 2030 juhtkomisjoni koosolekul.

Reede, 9. märts

· Kell 12.15 teeb maaeluminister Tarmo Tamm Võrumaa kutsehariduskeskuses toimuval rahvusvahelise energiasäästu konverentsil ettekande Eesti energiatõhususe poliitikast.

· Maaeluminister Tarmo Tamm külastab Võrumaal asuvaid väikeettevõtteid.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.