Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti Maaülikooli avab kõrgharidushuvilistele uksed (2018-02-27 08:23:28)

Veebruari viimasel päeval ootab Eesti Maaülikool kõrgharidushuvilisi tutvuma õppekavade ja seltsidega ning kuulama tänaste tudengite kogemusi ülikoolis õppimisest. Lisaks toimuvad praktilised töötoad, kus seada selgemaid sihte ja erialadega tutvuda.

Lahtiste uste päev algab kell 10.00 tutvustava infomessiga maaülikooli peahoone fuajees, millele järgneb ülikooli mänguline lühitutvustus. Kell 11.00 räägivad sisseastujatega maaülikooli tudengid - miks nad oma eriala õppima tulid, millised on nende senised praktilised kogemused ja mida toob tulevik. Avatud on ka karjäärikohvik, kus küsida nõu erialavaliku osas.

Lisaks saab osa võtta praktilistest töötubadest, kus uuritakse nii e-turunduse põhimõtteid, loomade kloonimist ja heaolu, jäätise valmistamist, kinnisvara- ja maakorraldust kui ka palju muud põnevat. Töötubades on võimalus tutvuda valdkondade igapäevase aparatuuriga ning esitada küsimusi oma eriala spetsialistidele Eestis ja maailmas.

28. märtsil toimuvad lahtiste uste päevad korraga neljas Tartu kõrgkoolis: Eesti Maaülikoolis, Tartu Ülikoolis, Tartu Tervisehoiu Kõrgkoolis ja Tartu Kõrgemas Kunstikoolis.

Allikas: Eesti Maaülikooli pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.