Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Erametsakeskus kolib töökohad Tallinnast Raplasse (2018-02-22 12:54:38)

 

Alates 23. veebruarist on Erametsakeskuse Tallinnas asuv kontor suletud, 5. märtsist alustatakse tööd Raplas.

SA Erametsakeskuse Tallinnas asuv kontor suletakse 23. veebruaril ja sihtasutuse 25 kontoritöökohta kolitakse Raplasse. Erametsakeskuse kolimine on osa riigi kavast avaliku sektori töökohtade Tallinnast väljaviimiseks. Eesmärgiks on regionaalsete erisuste vähendamine pealinna ja maakonnakeskuste vahel, riigipalgaliste konkurentsivõimelise töötasuga töökohtade kättesaadavuse parandamine väljaspool pealinna ning asutuste tegevuse optimeerimine.

Raplas aadressil Tallinna maantee 22 asuvas kontoris alustatakse tööd 5. märtsist. Lisaks aadressile muutuvad kolimisega mitmed Erametsakeskuse töötajate telefoninumbrid, õiged kontaktid on olemas erametsaportaalis aadressil www.eramets.ee/kontakt.

Koos Erametsakeskusega avavad Raplas oma esinduse ka kaks kohalikku metsaühistut - Vardi Erametsaselts ja Kohila Metsaselts. Nii tekib Raplasse piirkondlik erametsaomanike teeninduspunkt, kuhu kõik metsaomanikud oma metsaküsimustega oodatud on.

Natura hüvitise taotlusvooru ajal 4.-23. aprillil avab Erametsakeskus Tallinnas Mustamäe teel ajutise teeninduspunkti, kus abistatakse metsaomanikke elektroonilise taotluse esitamisel. Alates 2018. aastast saab looduskaitseliste piirangute tõttu saamata jääva tulu eest makstavat Natura hüvitist küsida vaid elektroonilisel teel, taotluse esitamiseks on vaja toimivat ID-kaarti koos paroolidega või mobiil-ID-d. Hüvitise taotlemisel saab abi ka kohalikest metsaühistutest, kelle kontaktid leiab erametsaportaalist www.eramets.ee.

Erametsakeskus on riigi sihtasutus, mille ülesanneteks on metsandustoetuste vahendamine ja erametsanduse arendamine. Alates 2000. aastast on läbi Erametsakeskuse Eesti erametsade kasvatamisse ning metsaomanike ühistegevuse arendamisse investeeritud üle 80 miljoni euro.

Foto: Erametsakeskuse Tallinna kontor suletakse (https://drive.google.com/open?id=1UiduRu5pvgazPzsDyAxQIyo322PDSoqK).

 

Allikas: SA Erametsakeskus, 22.2.18

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.