Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu loodusmajas on veebruaris tähelepanu all loomad (2018-02-03 08:44:40)


Tartu loodusmajas (Lille 10) on kohad sisse seadnud elusuuruses aasta lind metsis ja aasta loom ilves. Neile pakuvad seltsi eelmise aasta loom metskits ning suursugune kaljukotkas. Lisaks avatakse esmaspäeval, 5. veebruaril kl 18.00
Maria Välja illustratsioonide näitus "Eesti loomade lapsed" ning alates 6. veebruarist saab uudistada loodusmaja huvikooli näitust lemmikloomadest.

***

Metsise ja ilvesega ning eelmise aasta looma metskitse ning uhke kaljukotkaga saab tutvuda loodusmaja fuajees. Eksponaadid on varustatud tutvustavate tekstidega. Lisaks saab infot ka teiste selle aasta kangelaste - aasta liblika, sambla, mulla, puu, orhidee ja seene kohta.

Esmaspäeval, 5. veebruaril kell 18.00 avatakse loodusmajas Maria Välja illustratsioonide näitus "Eesti loomade lapsed". Illustratsioonide loomise lugu oli kantud ema ja lapse vahelisest suhtest, laste vahetust ja imelisest olemusest - olgu nad siis inim- või loomalapsed. Näituse avamisel kostitab teega STEP-UP pood.

Teisipäevast, 6. veebruarist saab uudistada loodusmaja huvikooli loomenäitust "Kaaslased eluteel: meie lemmikloomad ja -taimed". Näituse autoriteks on loodusmaja huviringide õpilased ning tööd kajastavad inimese suhet teiste liikidega, kellega koos elamine on inimese valik oma elu rikastamiseks.

Aasta lind ja loom jäävad loodusmajja uudistamiseks 2018. aasta lõpuni, metskits ja kaljukotkas aga vähemalt sügiseni. Maria Välja illustratsioonide näitus jääb avatuks kuni 11. märtsini ning loodusmaja loometööde näitust saab külastada 14. märtsini.

Näitusi saab külastada loodusmaja lahtiolekuaegadel E-R kl 9-18 ning külastuspäevadel iga kuu esimesel laupäeval kell 11-15 ja kuu kolmandal esmaspäeval kell 15-18.

Allikas: Tartu Loodusmaja teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.