Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Strasbourgis algaval ENPA istungil tutvustatakse Eesti raportit (2018-01-23 03:19:31)


Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liikmed viibivad sel nädalal Strasbourgis Prantsusmaal, kus osalevad assamblee tänavuse aasta esimesel osaistungil.

Eesti delegatsiooni esimees ja ENPA asepresident Marianne Mikko ütles, et eestlaste jaoks on sel nädalal toimuval istungil oluline monitooringukomitee Eesti raport, millele on esitanud oma kommentaarid erinevad Eesti ministeeriumid. Kolmapäeval toimuval lisaüritusel arutavad Eesti delegatsiooni liikmed Mikko sõnul koos rahvusvaheliste ekspertidega Nord Stream 2 teemal.

Delegatsiooni liige ja Ukraina raportöör Eerik-Niiles Kross lisas, et tähtis on kahtlemata ka leeduka Egidijus Vareikise (EPP) Ukraina sõja humanitaarsete tagajärgede teemaline ettekanne.

ENPA seekordsel istungil on kõne all veel vähemuskeelte kaitse, kodanikupalk ja relvakonfliktidest mõjutatud laste kaitsmine. Istungil valib ENPA endale ka uue presidendi, samuti valitakse uus Euroopa Nõukogu inimõiguste volinik.

Eesti delegatsioon on ENPA istungil koosseisus Marianne Mikko, Raivo Aeg, Andres Herkel, Eerik-Niiles Kross, Jaak Madison ja Tiit Terik.

Allikas: Riigikogu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.