Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Volikogu arutab tselluloositehase teemat erakorralisel istungil (2018-01-18 17:27:17)

 

Tartu Linnavolikogu peab 7. märtsil erakorralise istungi, mis on pühendatud Tartu lähistele planeeritava puidurafineerimistehasega seotud küsimuste arutamisele. 

 

Volikogu korraldab 7. märtsil erakorralise istungi, mille päevakorras on linnale olulise tähtsusega küsimusena puidurafineerimistehase teema. 

 

Linnavolikogu esimehe Aadu Musta sõnul on Tartu volikogu ja linnavalitsus väga tähelepanelikult jälginud kavandatava tehasega seoses toimuvat debatti ning riigi eriplaneeringu protsessi. "Tartu linnavolikogu ülesanne on seista linna hea käekäigu ja kvaliteetse elukeskkonna eest ning anda omalt poolt selge sõnum - Tartu õue peal Tartu linna seisukohti arvestamata mööblit ümber ei tõsteta," rõhutas Must. "Aeg on küps tuua teema põhjalik, igakülgne ja tasakaalukas käsitlus volikogu istungile, mis on avatud eri huvirühmadele ja linnakodanikele." 

 

Volikogule anti tänasel istungi üle ka 1433 allkirjaga avalik pöördumine, milles väljendatakse muret planeeritava tehase võimalike kahjulike mõjude pärast ning toetatakse Tartu linnavolikogu ja -valitsust linna huvide eest seismisel. 

 

Tartu Linnavolikogu erakorraline istung toimub kolmapäeval, 7. märtsil kell 15 Dorpati konverentsikeskuses. Täpne päevakord (ettekanded ja esinejad) on ettevalmistamisel, läbirääkimisi on juba peetud ülikoolide, Teaduste Akadeemia jt institutsioonidega. 

 

Allikas: Tartu linnavalitsuse 18.1.18 pressiteade

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.