Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Algas Aasta Keskkonnateo ja Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte rahvahääletus (2017-12-13 14:38:27)

 

Tänasest saavad kõik huvilised kaasa rääkida Aasta Keskkonnateo ja Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte valimisel. Oma lemmiku poolt saab hääletada 13.‑26. detsembrini www.keskkonnatunnustused.ee kodulehel.

Keskkonnateo konkursil on traditsiooniliselt olnud esindatud kandidaadid, kes on silma paistnud oma keskkonnasõbraliku käitumise ja loodusthoidvate projektidega. Nii on ka tänavusele konkursile esitatud mitmeid tänuväärseid ja põnevaid projekte, mille eesmärgiks on olnud kaasa aidata meie looduse kaitsmisele ning keskkonnateadlikkuse suurendamisele. Kandidaatide seas on esindatud nii lindude, kalade, veekogude, metsade, niitude kui ka üldisemalt keskkonna heaolu ning jätkusuutlikkuse eest seisnud ettevõtmisi.

Aasta Keskkonnateo kandidaate on sel aastal 9: MTÜ Kotkaklubi, MTÜ Väikese Väina Selts, Keskühistu Eramets, MTÜ Organic Estonia, ERRi saatesari "Wend Weis", Tartu Loodusmaja, Eesti Kalastajate Selts, kodanikuliikumine Eesti Metsa Abiks ja MTÜ Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi.

Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte konkursil osaleb sellel aastal erakordselt palju kandidaate – 21 ettevõtet, kes esitasid kokku 24 ankeeti. Nendeks on OÜ Hundihinge talu, AS Advanced Sports Installations Europe, OÜ Arborest, OÜ Hepta Group Energy, OÜ AU Energiateenus, Stella Soomlais stuudio /OÜ Artisana, AS Tallinna Sadam, OÜ Gelatex Technologies, MTÜ Topsiring, OÜ Nordic Energy Solutions, AS Eesti Energia, OÜ Inseneribüroo STEIGER, OÜ Plastrex Europe, OÜ Redeem Nordics, OÜ Erismet, OÜ Multipakend Tootmine, OÜ Incap Electronics Estonia, OÜ Insero, AS Ensto Ensek, AS Ericsson Eesti ja AS DHL Estonia.

Konkursi võitja kuulutatakse välja jaanuarikuu keskel toimuval üritusel. Aasta Keskkonnateo võitja saab preemiaks 5000 eurot, Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte üldvõitja saab Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel 35 000 euro ulatuses toetada oma ettevõtte edasist keskkonnasõbralikkust. Projektide lühikirjeldustega saab tutvuda www.keskkonnatunnustused.ee kodulehel, kus toimub ka hääletamine.

Aasta Keskkonnateo kandidaatide poolt saab hääletada  siin. Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte hääletus asub siin. Konkursi info on leitav ka sotsiaalmeedias www.facebook.com/keskkonnatunnustused.

 

Allikas: Keskkonnaministeeriumi 13.12.17 pressiteade

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.