Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Radooniseminaril tutvustatakse looduskiirguse atlast (2017-12-07 10:42:07)

Teisipäeval, 19. detsembril toimub Keskkonnaministeeriumis radooniseminar, mille eesmärk on tutvustada kavandatavaid muudatusi õigusloomes, jagada radoonialast infot ja parandada inimeste teadlikkust radooniga seonduvatel teemadel.

Seminaril teevad ettekande Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnaameti spetsialistid radooni valdkonna reguleerimisest Eesti õigusloomes ja radoonisisalduse mõõtmistest elu- ja tööruumides. Lisaks räägitakse radoonikaitse meetmete kasutamisest uutes ja olemasolevates hoonetes ning tutvustatakse SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse rahastatud ning Eesti Geoloogiakeskuse koostatud Eesti pinnase radooniriski ja looduskiirguse atlast.

Seminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Registreerimiseks tuleb hiljemalt 15. detsembriks saata e-kiri Keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna peaspetsialistile Maris Arrole (maris.arro@envir.ee).

Seminari päevakavaga saab tutvuda siin.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi 07.12.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.