Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kutselise kalapüügi korraldamise tegevused viiakse Veterinaar- ja Toiduametisse (2017-11-27 10:04:26)

Alates 1. detsembrist viiakse Maaeluministeeriumist Veterinaar- ja Toiduametisse kutselise kalapüügilubade andmise ja püügiandmete kogumisega ning kalalaevaregistris kalalaevade registreerimise ja kustutamisega seonduv töö.

"Maaeluministeeriumi ülesandeks jääb jätkuvalt kutselise kalapüügi korraldamisega seonduva poliitika kujundamine ning seda valdkonda reguleerivate õigusaktide väljatöötamine," ütles maaeluminister Tarmo Tamm.

Kogu kutselise kalapüügiga seonduv kirjavahetus, kalapüügilubadega, püügivõimalustega ja kalalaevaregistri toimingutega seotud taotlused ning täidetud püügipäevikute, üleandmisdeklaratsioonide, esmakokkuostukviitungite ja transpordidokumentide lehed tuleb adresseerida alates 1. detsembrist Veterinaar- ja Toiduametile. "Elektrooniliselt rakenduste kaudu kalapüügiga seonduvaid andmeid esitavad ettevõtjad saavad oma andmete esitamist jätkata samas rakenduses," ütles Tamm.

"Veterinaar- ja Toiduameti koosseisu viiakse Maaeluministeeriumi kalamajandusosakonna kalapüügi korralduse ja andmete analüüsi büroo ametnikud, kes jätkavad oma seniste tööülesannete täitmist," lisas minister. Kalapüüdjaid teenindavate piirkondlike kalapüügi korralduse ja andmete analüüsi büroo peaspetsialistide asukoht ja telefoninumbrid üleviimisega ei muutu. E-posti aadressides vahetub aadressi lõpus olev "@agri.ee" sõnaühendiga "@vet.agri.ee".

Kutselise kalapüügi korraldamise (rannapüük, traalpüük k.a kaugpüük) olulisemad tegevused:

· kaluri ja kalalaeva kalapüügiloa taotluste vastuvõtt ja menetlemine

· kutselise kalapüügivõimaluste arvestamine

· kutselise kalapüügilubade väljastamine

· kutselise kalapüügiga seonduvate andmete kogumine, k.a elektrooniliste vahendite kaudu saadetava info töötlemine ning avaldamine

· merest püütud kala ja sellest valmistatud kalatoodete püügisertifikaatide menetlemine

· kalalaevaregistris kalalaevade registreerimine ja kustutamine ning kalalaevatunnistuste väljastamine ning kehtetuks tunnistamine


Allikas: Maaeluministeeriumi 27.11.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.