Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 48. nädala eelinfo (2017-11-27 08:07:44)


Teisipäev, 28. november

  • Kell 11 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm ja põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad maaeluministeeriumi suures saalis toimuval aianduse ümarlaual. Päevakorras on sektori ülevaade oma tegevustest ning Maaeluministeeriumi esindajate ettekanded uuenenud puuvilja- ja marjakultuuride paljundusmaterjali nõuetest, aiandussektori arengukava hetkeseisust ja FADN 2016. aasta aiandussektori ülevaatest.

·         Kell 13 avab toiduohutuse ning teaduse ja arenduse Toomas Kevvai Tartu Dorpat Hotel konverentsikeskuses (Soola 6, Tartu) toimuval kaunviljade teemalise konverentsi. Päevakava: http://www.etki.ee/index.php/üldinfo/ueritused
/514-28-30-novembril-kaunviljade-teemaline-konverents
.

 

Kolmapäev, 29. november

·         Kell 10 teeb maaeluminister Tarmo Tamm ettekande Tartu Dorpat Hotel konverentsikeskuses (Soola 6, Tartu) toimuval konverentsil "Põllumajanduse äriplaan 2018" ettekande "Põllumajanduse ja maaelu arengusuunad aastal 2018". Lisainfo: http://www.pollumajandus.ee/uritused/2017/10
/23/pollumajanduse-ariplaan-2018
.

·         Toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu osalevad mahepõllumajanduse arengukava ja selle rakendusplaani hindamise seminaril. Seminaril vaadatakse üle aastate 2015-2016 tegevused mahepõllumajanduse valdkonnas ja mahepõllumajanduse arengukava rakendusplaani täitmisel ning hinnatakse mahepõllumajanduse arengukava eesmärkide saavutustaset.

·         Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti osaleb Brüsselis Euroopa Parlamendis toimuval Põllumajanduskoostöö Keskkomitee (Cogeca) innovatsiooniauhindade kätteandmisel. Lisainfo Cogeca innovatsiooniauhinnast: http://www.copa-cogeca.eu/eaci.aspx?lang=en.

 

Neljapäev, 30. november

  • Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 1. detsember

  • Kell 15 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Võrumaal Nursis Eesti Lambakasvatajate Ühistu Nursi tapamaja avamisel.

·         Kell 10. 30 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) kliendinõukogu istungil.

 

 

Allikas: Maaeluministeeriumi 24.11.17 pressiteade

 

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.