Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti ettevõtted tutvustavad täna Soomes Eesti toitu (2017-11-17 13:37:36)

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb täna koos 23 Eesti toidusektori ettevõtte esindajaga Soomes toimuval Eesti toitu ja toidusektorit tutvustaval seminaril Makuja Virosta.

Tarmo Tamme sõnul on Soomel väga oluline osa Eesti toidu ekspordis. "Soome on meie kõige olulisem kaubanduspartner. Väärtustame seda koostööd ning hindame kõrgelt seda, et Eesti ettevõtetel on olnud õnne leida Soomes head koostööpartnerid ja Soome tarbija on Eesti toodete vastu huvi tundnud. Loodame, et see huvi kasvab veelgi ning Eesti ettevõtetel on võimalus Soome tarbijate toidulauda põnevate ja kvaliteetsete Eesti toodetega rikastada," sõnas maaeluminister Tamm.

"Eestil on oma külalistele pakkuda maitsvat toitu ning meie restoranikultuur ja toiduainetööstus on kiirelt arenevad ning pidevalt uusi maitseid ja tooteid välja töötamas, et oma külalisi üllatada," lisas Tarmo Tamm.

Seminaril teeb ülevaate Eesti toidutööstusest ka Maaeluministeeriumi Eesti toidu programmi projektijuht Kadi Raudsepp.

Üritus toimub koostöös Maaeluministeeriumi, EASi, Tallinna Ettevõtlusameti ja Eesti Suursaatkonnaga Helsingis. Tegemist on Eesti toitu ja toidusektorit tutvustava seminari ning Eesti toidutoodete esitlusega, kus oma tooteid tutvustab 23 Eesti toidusektori ettevõtet.

Oma toodangut esitlevad Balsnack International Holding AS, Pagaripoisid OÜ, RemedyWay OÜ, AlisCo Estonia OÜ, Kapten Grant OÜ, Freezedry OÜ, Tarplani Kaubanduse OÜ, Nord Garlic OÜ, Pajumäe Talu OÜ, A-Vorst OÜ, Viru Rand OÜ, AS Linnamäe Lihatööstus, AS Saaremaa Piimatööstus, Saaremaa Delifood OÜ, Auxner OÜ, Värska Vesi OÜ, Õllevõlur, Jaanihanso, Siidrikoda, Moe OÜ - Moe peenviinavabrik, Reval Kondiiter, Svelen Trade OÜ ja OÜ Puljongid.

Allikas: Maaeluministeeriumi 17.11.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.