Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu linn soovib toetada Tartust lendamist (2017-11-16 13:02:53)


Tartu Linnavalitsus tegi avaliku ülekutse, milles oodatakse kõiki huvilisi esitama taotlusi toetuse saamiseks uute lennuliinide avamiseks Tartust.


Tartu linn on valmis rahaliselt toetama kas Helsingi, Stockholmi, Riia või Kopenhaageni suunalisi lende. Sihtkohad valiti välja 2017. aastal Tallinna Lennujaam ASi korraldatud küsitluse põhjal.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul on need sihtkohad Tartu linna arengut silmas pidades kõige olulisemad. "Hea lennuühendus lähipiirkonna tõmbekeskustega tugevdab meie majandust ja rahvusvahelisi ärisuhteid, edendab turismi ning on eriti tähtis ülikoolidele."

Tartu Linnavalitsus on valmis toetuse maksmiseks järgmise aasta eelarvesse planeerima 200 000 eurot. Toetuse saamiseks peavad regulaarlennud algama hiljemalt 30. aprillil 2018. Lennud peavad toimuma vähemalt 6 korda nädalas. Linnavalitsus on kehtestanud ka nõuded lendude väljumis- ja saabumisaegade osas.

Urmase Klaasi sõnul on tartlaste jaoks õiged lennuajad väga olulised. "Hommikuste lendudega peaks jõudma võimalikult paljude edasilendude n-ö esimesse lainesse ja hilisõhtul Tartusse tagasi," lisas Klaas.
Täpsem info: http://www.tartu.ee/en/flights-from-TAY

Allikas: Tartu Linnavalitsuse 16.11.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.