Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti Erametsaliit uuendab aja nõudel tegevmeeskonda (2017-10-02 11:37:25)


Pildil Arpo Kullerkupp


Eesti Erametsaliit on otsustanud muutunud ajas, mil avalik huvi metsas üha sagedamini ristub eraomanike huvidega, uuendada tegevmeeskonda ja palgata tööle kaks nõunikku.
Meeskond hakkab koosnema juhatuse nõunikust (ametis alates tänasest, 2. oktoobrist), keskkonnanõunikust ja metsade säästlikku majandamist märkiva sertifitseerimisega tegelevast spetsialistist.
"Keskkonnas, kus metsaomanikud tegutsevad, ristuvad paljud erinevad huvid. Meie liikmeskond tegeleb aktiivselt metsa kasvatamise ja kasutamisega, kuid samas panustab olulisel määral looduskaitsesse. Soovime ka liidu tasandil oma tegevuses senisest enam haarata kogu tervikut, et sellest lähtuvalt neil teemadel ühiskonnas kaasa rääkida. Kuna juhatuse liikmetest igaühel on ka oma põhitöö, on selles, mida saavutada tahame, heal tegevmeeskonnal väga tähtis roll," ütles erametsaliidu juhatuse esimees Mikk Link.
Juba ametisse astunud juhatuse nõunik on Arpo Kullerkupp, kes on erametsanduses tegutsenud rohkem kui kümme aastat - ta eelmine töökoht oli SA Erametsakeskuses, kus ta oli arendusüksuse juht. Arpo Kullerkupp ütles oma metsasuhteid iseloomustades, et juba lapsepõlves tekkinud loodusehuvi viis ta õppima bioloogiat, samuti on ta eluaeg olnud kõva matkaja ning viimastel aastatel, olles aktiivne kaitseliitlane, veedab ta ka õppustel käies rohkelt aega metsas. "Tunnustan erametsaliidu senist tööd. Vaadates tulevikku usun ja näen metsaomanike stabiilselt kasvavat huvi ühiselt tegutseda. Olen omalt poolt valmis, et koostöös juhatusega ning praeguste ja tulevaste liikmetega ühistegevuse edenemiseks välja pakkuda sisulisi ja praktilisi lahendusi," ütles Arpo Kullerkupp.
Eesti Erametsaliidu eesmärk on kaitsta, esindada ja propageerida oma liikmesorganisatsioonide ja nende liikmete (erametsaomanike) huve, et võimaldada maksimaalset tegevusvabadust metsade jätkusuutlikul, säästlikul ja tulutooval majandamisel. Liit mõistab avalikku huvi rohkem tähtsustada metsa ökoloogilisi väärtusi, kuid ei poolda selliseid uuendusi, mis käiks metsaomanike õiguste rikkumise arvelt.
Erametsaliit peab tähtsaks terviklahendusi, mis sisaldaksid nii metsakoosluste kaitset kui ka metsa kasutamist.


Allikas: Eesti Erametsaliidu 02.10.2017 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.