Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Esmaspäeval, 2. septembril algav Tartu ettevõtlusnädal õpetab avastama ettevõtluse tähendust (2017-09-30 10:20:23)

 

2.-7. oktoobril toimub Tartu ettevõtlusnädal, mille eesmärk on tõsta inimeste ettevõtlusteadlikkust ning arendada ettevõtjate teadmisi.

 

Selleaastase ettevõtlusnädala moto on "Avasta ettevõtluse tähendus!". Ambitsioonikate ärimudelite rakendamise näpunäidete kõrval tutvustatakse kavalaid müügivõtteid ja nupukaid lahendusi nii tootearenduses, ekspordis, müügis kui ka teistes valdkondades.

 

Tänavuse ettevõtlusnädala avakonverentsil, kus esinevad Ville Jehe, Ott Pärna, Joel Ostrat, Peeter Viirsalu ja Aleksander Tõnnisson, räägitakse sellest, kui suur on väikeste ettevõtete mõju. Avakonverents toimub esmaspäeval kell 14-18 Dorpati konverentsikeskuses.

 

Tartu ettevõtlusnädala eesmärk on tutvustada ettevõtlust kui eluviisi, tutvustada ja tunnustada ettevõtja rolli linna arengus, julgustada inimesi tegutsema ettevõtlusega, soodustada linna ja ettevõtete vahelist koostööd ning innustada ettevõtlust noorte seas.

 

Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik, kellele pakuvad huvi ettevõtlusega seotud teemad.

 

Kõik ligi 80 Tartu ettevõtlusnädala üritust on osalejatele tasuta. Kuna publikuhuvi on tihti suurem kui kohtade arv, on soovitav eelnevalt registreeruda, et kindlustada endale koht soovitud üritusele. Tartu ettevõtlusnädalat koordineerib Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond.

 

Lähemalt saab ettevõtlusnädalal pakutavaga tutvuda Tartu linna kodulehel: www.tartu.eevõi ettevõtlusnädala kodulehel: https://ettevotlusnadal.ee/tartu/

 

Ettevõtlusnädal toimus esimest korda 2005. aastalt. Eelmisel aastal külastas Tartu ettevõtlusnädalat kokku ligi 4700 inimest ja toimus üle 80 ürituse.

 

Allikas: Tartu Linnavalitsuse 29.9.17 pressiteade

 

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.